BOOTERS POKŘTÍ DEBUTOVOU DESKU!
4.4.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

 

První dubnový pátek bude patřit převážně crossoverové partičce Booters, která právě vydává debutové album s názvem Sofie. Křest se uskuteční v klubu Nová Chmelnice a za kmotra byl vybrán Miroslav Imrich z Abraxas.

 

Deska vznikala ve studiu Hacienda Miloše Dodo Doležala a obsahuje celkem čtrnáct originálních skladeb – jedenáct z pera kapely, tři z dílny Doda. Na cédéčku zahostovala vokalistka Tereza Hálová a také Miloš Doležal junior  – konkrétně ve skladbě Slzy v závějích, jež se objevila na charitativním albu Srdci blíž, na kterém se podíleli mj. také Petra Janů, Lešek Semelka, Václav Noid Bárta nebo Jana Kratochvílová. Společně s BOOTERS vystoupí i Miloš Dodo Doležal s kapelou.

 

BOOTERS jsou česká kapela, založená roku 2011. Kapela hraje svůj vlastní styl, který je kombinací crossoveru, grunge, hard rocku a rock‘n‘rollu s českými texty. Staví na zkušenostech jednotlivých členů kapely, výrazném zpěvu, dravosti kytar a úderné rytmice. Zahráli si po boku kapel jako Arakain, Škwor, Vilém Čok, Krucipüsk, Abraxas, Miloš Dodo Doležal, Michal Pavlíček a další.