KAPELA FRU FRU NATOČILA OPRAVDU BIZARNÍ VIDEOKLIP!

zdroj: foto z natáčení_opravdoví chlapi

 

Skupina Fru Fru natočila první videoklip ke svému novému albu s názvem Freak Show. Jak již název alba, tak i ústřední písně napovídá, jedná se o opravdu „šílený“ scénář, na kterém se autorsky i herecky podílely samé známé tváře českého showbyznysu. Kapela k novému albu, které vyjde 15. února u hudebního vydavatelství Indies Scope připravuje videoklipy celkem ke třem písním.

 

Ve videoklipu se dozvíte, zda se ženám více líbí vysportovaní jedinci nebo prostě jen opravdový chlapi. V příběhu videoklipu si na straně „opravdových chlapů“ zahráli Petr Čtvrtníček, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek nebo Oldřich Navrátil, zatímco vymakaného sportovce si zahrál Zdeněk Moravec ze skupiny DeaMen. Moderátorského postu se ujal talentovaný herec Jakub Žáček. Za ženskou část publika se do natáčení videoklipu zapojila i Nela Boudová, která si nakonec jednoho z „opravdových chlapů“ vybrala. „Natáčení videoklipu jsem si opravdu užila. Kluci byli vtipní od začátku do konce,“ okomentovala situaci na natáčení herečka Boudová.

 

Kapela působí na české hudební scéně téměř deset let, a právě nyní vydává své čtvrté album s názvem Freak Show. Deska slibuje opravdu originální hudební produkci s nápaditými texty, která prostupuje napříč žánry. Fru Fru se prezentuje ojedinělým hudebním projevem, který v sobě kombinuje prvky popu, rocku, funku, jazzu a to vše ochucené kabaretní atmosféru s dekadentně teatrálními prvky. Lídr skupiny a zároveň autor textů, Václav Bartoš, se snažil o nevšední texty, které posluchače nejenom rozesměje, ale zároveň i donutí přemýšlet nad hlubším obsahem písní a vytrvale pátrat po skutečném autorově záměru.

 

Nový videoklip můžete shlédnout zde:

 

Více informací naleznete na www.frufru.cz

 

KAPELA FRU FRU

Hudební skupina Fru Fru je nezaměnitelná hudební formace z Vysočiny, která se vyznačuje svoji originální hudbou napříč všemi žánry, nevšedními texty a vtipnými videoklipy. Sestavu Fru Fru tvoří zpěv, kytara, baskytara, bicí a nevšední steeldrums, které dodávají tvorbě charakteristickou atmosféru. Od roku 2000 je kapela stálým pojmem na české hudební scéně a za tuto dobu vydala již tři alba s názvy Hmotný svět, Nevěř tichu, a zatím poslední „Až přiletí tučňák“. Fru Fru se představila na stovkách pódií v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Velké Británii a Francii. V České republice kapela vystoupila na festivalech: Rock for People, Trutnov, Mezi Ploty, Prázdniny v Telči, a mnoha dalších.

 

PÁ 15.2.2013 Třebíč / Klub-B / KŘEST ALBA www.klub-b.com
ČT 21.2.2013 Praha / Chapeau Rouge / KŘEST ALBA www.chapeaurouge.cz
ST 27.2.2013 Hranice / Zámecký klub www.zameckyklub.cz
ČT 28.2.2013 Brno / Melodka / KŘEST ALBA www.melodka.cz
ČT 14.3.2013 Ostrava / Barrak / KŘEST ALBA www.barrak.cz
PÁ 15.3.2013 Havířov / Jazz Club www.jazzclub-havirov.com
SO 16.3.2013 Olomouc / S-Cube / KŘEST ALBA www.scube-ol.cz
PÁ 22.3.2013 Teplice / Božák / AKCE JEDEN SVĚT www.bozak.cz
SO 23.3.2013 Kladno / Poldofka / KŘEST ALBA www.poldofka.cz