Na dveře buší International Rock Fest!
22.3.2013
9.00
9.00

Měsíce se slunečními paprsky jsou zatím v nedohlednu, za to klubové akce jsou snad každý den. Jednou právě z nich bude International Rock Fest, pořádaný Dulis Music Agenturou. Těšit se můžete na velká, zahraniční jména jako All Faces Down, All the Shelters či na českou bandu Zakázaný ovoce.

 

I v jihomoravském kraji zažijete hudební nářez od kapel, které začínají říkat světu Ahoj!!! Již 22.3.2013 v Lipově se uskuteční mejdan International Rock fest. K tanci a poslechu Vám zahrají jak české, tak i zahraniční kapely.

 

Z Rakouska k nám zavítají kluci z All Faces Down. Jejich hudba je svižná, doplněná o scream, takže nadchne téměř každého posluchače. Pokud si k tomu přikreslíte pět sympaťáků a skvělou show. Ano, to jsou All Faces Down.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4rjU2rYB-QE

 

Jako další, zahraniční kapelou jsou All The Shelters z Francie. Až tihle borci vystoupí na stage, zajisté ohrozí stabilitu budovy. Z jejich tónů můžete slyšet  metalcore / post-hardcore. Vydali EP „Reach“, které nese 6 skladeb, na nový rok se blejskli s novým videoklipem a nyní je čeká pár koncertů.

httpv://www.youtube.com/watch?v=NxLyejI3MDc

 

I sousedi nám tu ukáží, co umí! Kapela ze Žiliny, Wadda, má na svém kontě dvě studiové desky, ta poslední vyšla roku 2012 a nese název „Len Raz“. Tuto kapelu můžete vidět jak na českých, tak slovenských festivalech. Roku 2011 se stala jedinou kapelou na křtu nového CD kapely DESMOD.

httpv://www.youtube.com/watch?v=D-yHepme1iU

 

Českou scénu zastoupí ZakázanÝ ovoce, které 15.2. v Rokycanech začíná turné s kapelou Totální Nasazení. Toto turné čítá kolem 20 koncertů, mimo to se ve 4 městech bude konat také Buxton tour s kapelou Exots.

 

Dále vystoupí kluci ze Zlína Defy a Mistake.

 

Můžu říct, že tenhle mejdan stojí za účast!!! Brány akce se otevřou v 19:30 hodin a lupeny seženete v předprodeji za krásných 150 kaček nebo na místě za 200 Kč.

 

FB event ZDE!