MAAT spolu s Logic x Jackpot křtí tento pátek své EP!

Doraž 15.2.2013 do Rock Café, kde se uskuteční hned dvojkřest. Logic & Jackpot spolu s YZO x 420 GVNGEM pokřtí svoje EP Pod Vlivem a MAAT svůj nejnovější počin EP37! Celé to má v režii PVPLabem.com, tudíž párty bude zaručená!!!

 

Očekávané EP Pod vlivem od 420 / YZO, dvojice Logic & Jackpot vyšlo už 20. 12. 2012 pod PVP Labelem! O všechny produkce se postaral Cassius Cake (420) a mezi hosty si poslechnete LVCAS DOPE a JIMMYHO DICKSONA. Najdete na něm celkem 7 tracků, které si zvukově vzal na starosti Fosco Alma / NobodyListen & Jakub Sype. Cover / booklet EP obstaral Kohout a fotky nafotil Double OP. Zatím jste se mohli podívat na první klip “Pod Vlivem”, ale jak sami autoři prozradili, další klipy jsou již v procesu. Máte se tedy na co těšit ☺!

 

Ani kluci z MAAT nejsou pozadu. 37EP obsahuje 12 songů, svůj hlas zapůjčili hosti od Bena Cristovaa po Murphyho či členové Rybiček 48. Došlo i na nový promo klip k písni „Exploze“, který vznikl spontálně ve volné chvíli při focení coveru na jejich nové EP.

 

K příležitosti vydání nového EP vznikla také limitované kolekce triček, crewnecků a kulichů MAAT, které můžete objednat na PVPLabel eShopu nebo zakoupit na místě. Dále budou k dostání trička POD VLIVEM a most hyped YZO SNAPBACKS!

Jako support vystoupí PNZKSJ a DJs Rusty & Pedro! Těšit se můžete na překvapení.. více v pozvánce!

httpv://www.youtube.com/watch?v=dl9OCNern2w

 

Celá akce odstartuje ve 21:00 hodin a vlez je za krásných 150 Kč!

 

Pro více info čekuj ZDE!