ZakázanÝ ovoce zakončilo své podzimní turné v pražském Rock Café!

Pražská kapela ZakázanÝ ovoce zakončila své podzimní Život se tě neptá tour, které bylo pojmenované podle jejich aktuální desky, 12.12. v pražské klubu Rock Café.

Na pomoc si přivzali slovenskou partičku Zoči Voči a také Miss God, kteří s nimi odjeli několik akcí v rámci turné.

 

Celou akci odstartovali právě nadějní Miss God v čele s frontmankou, zpěvačkou Katkou Charvátovou. Celá kapela si byla ve svém vystoupení stoprocentně jistá, uživala si svůj set naplno. Což se nedá tvrdit o přítomných fans, kteří jentak postávali a upíjeli ze svých drinků. Můj obdiv si zaslouží bubeník, kterému je pouhých 15 let, ale i přesto za to umí vzít a za to, co předvedl, se vůbec nemusí stydět!

 

Jako druhý zahrál host ze Slovenska. Punkrocková kapela Zoči Voči z Nitry, která na podzim objela v Čechách turné s kapelou Prague Conspiracy, začala svůj koncert tvrdou písní Prehrať a zmiznuť. Následovaly skladby 2012, Stratený, Chcem byť iná, Mám tu Vás, Utekám, Pozri sa na seba a nechyběl ani cover na píseň Ak nie si moja od kapely Elán.

I když Zoči Voči u nás zdaleka nemají tolik fanoušků jako na Slovensku a pod pódiem to tedy ze začátku moc nevřelo, v průběhu koncertu se fanoušci umoudřili a užili si set včetně poga. Při přídavku písně S tebou nechyběla ani známá „wall of death„, která ke koncertu Zoči Voči prostě patří.

 

ZakázanÝ ovoce má za sebou úspěšné Život se tě neptá tour, které čítalo kolem dvaceti koncertů. Během tour je střídavě doprovázely kapely ATD, BroumBand a Miss God.  Zakončení si zÝo nechali pro pražské fanoušky a že jich nebylo málo. Již od začátku jejich setu, který kapela začala písní Strassenpunk, byl sál narvaný k prasknutí. „Držte se, mejdan začíná„, tak znějí slova této skladby a opravdu tomu tak bylo.

Od začátku až do úplného konce si fanoušci i kapela, kteří si navzájem doplňovali energii, užívali večer. Kromě písní z nového alba jako No problem, Zas ráno nebo Co když, nechyběly ani skladby ze všech tří předchozích alb, včetně Genocidy, která sahá do počáteční tvorby kapely.

 

Ženský hlas v písních Alkoholka a Pornostár zastoupila zpěvačka kapely Miss God, Katka. A měla úspěch. Od originálu byla téměř k nerozeznání. Jako bonus kluci zahráli předělávku písně Vlasto od kapely Visací Zámek, která v jejich podání zazněla také na oslavě VZ 30 let!

Během večera zazněly songy jako Irská, Drsný sbohem, Suicide Girl, Sněhulák, Groupie a nebo hit Vem si mě!

Celý večer zakončilo ZakázanÝ ovoce přídavkem. Tím byla nejpomalejší píseň z alba Život se tě neptá, Nech mě odejít, na kterou je také natočený aktuální videoklip, který byl pokřtěn 7.9. v Modrý Vopici.

 

Akce byla velice vydařená a my přejeme kapelám úspěšný start do roku 2013!

 

Fotky z akce…