Zakončete prázdniny na SUMMER MUSIC ROCK FESTu II.!
31.8.2012
23.00

zdroj: archiv_kapely_Zoči Voči

 

Jednou z posledních akcí letošního léta před nástupem do školy bude SUMMER MUSIC ROCK FEST II. konaný 31.8. v areálu Komár ve Veselí nad Moravou! A co Vás čeká na druhém ročníku tohoto vypečeného festivalu?

 

Jako headlinera letošního ročníku zvolili pořadatelé slovenskou partičku Zoči Voči! ZV mají za sebou úspěšné Monster Energy tour s kapelou Before the Zero Day po Slovenské republice. U nás začínají být také populární! Několikrát hráli v Praze, Brně a i dalších městech. Na podzim plánují v ČR turné. Určitě je na co se těšit!

„Českým headlinerem“ je pro tento festival punk-rocková kapela Zakázaný Ovoce, kteří dnešním koncertem v Bratislavě zakončují turné Final Tour s kapelou Totální Nasazení! Na Summer Music Rock festu vystoupí v rámci Život se tě neptá tour, které je pojmenováno po jejich aktuální desce.

 

Dalším zástupcem Slovenska je modern-rock band ze Žiliny, Wadda! Kapela vznikla na přelomu roku 2005/2006. na kontě mají 3 „demáče“ a v roce 2010 vydali oficiální album Včera deň sa zrazu zbláznil. Momentálně pracují na novém albu a jsou mezi 3 kapelami, ze kterých si IMT Smile vyberou 1, která je bude doprovázet na jejich turné. Dalšími kapelami, které na tomto festivale vystoupí jsou Iné Kafé revival. I na Summer Music Rock festu se můžete těšit na největší hity této slovenské legendy. Dále vystoupí Shadow Area, Seven, Hádramašmátra, The Hrozenband a další kapela, která vzejde z hlasování! (hlasovat můžete ZDE!)

 

Vstupné:

V předprodeji od 2.7.2012 do 29.8.2012-150,-Kč

Na místě do 17:00-180,-Kč

Na místě od 17:00-200,-Kč

 

Můžete se těšit na 12 hodin té nejlepší zábavy! Začátek akce je již v 15:00h. Krom hudby na Vás čeká pívo, grilované speciality a samozřejmě nějaká ta „kapka“ alkoholu!

Návštěvnící festivalu mohou také využít koupaliště, které se nachází v blízkosti areálu Komár.

 

Takže poslední prázdninový den se uvidíme na SUMMER MUSIC ROCK FEST II.!