Loco Loco pokřtili v Rock Café debutovou desku Zvedni Prdel!

autor: Lucie Pastorová

 

V pátek 22.11. jsme vyrazili zúčastnit se koncertu v pražském Rock Café, který byl součástí Zvedni prdel tour kapely Loco Loco! Jelikož jsme měli menší zpoždění, bohužel jsme nestihli první kapelu, kterou byla parta Reflexy. Ta pokřtila v Rock Café CD se svými největšími hity za posledních 20 let. Ti, kteří byli dochvilní a vystoupení stihli, měli šanci tuto desku získat zdarma.

 

Jako druzí v pořadí vystoupili, již zmiňovaní, Loco Loco, které jsem si nenechali ujít a přidali jsme se k řadě fanoušků pod pódiem. I přes o něco slabší ozvučení se nám koncert líbil a když přišel na řadu křest debutového alba, které nese stejný název jako tour, Zvedni prdel, drobný nedostatek jsme klukům rázem odpustili.

Své první CD tahle parta vydala po bezmála tříleté existenci a najdete na něm pecky jako Revoluce, Chci to všechno nebo Nezapomeň. Na albu se také podíleli například Dr. Kary (fast Food Orchestra), Žántí (Matahari) nebo Cwiro (ex-xXXx). Texty jsou z větší části dílem Radka z Jaksi Taksi.

 

Poslední vystupující kapelou byla pražská parta Jaksi Taksi v čele s, již zmiňovaným, Radkem Žantowským, která nám naservírovala pořádnou porci skvělé hudby a my při jejich vystoupení nechali v Rock Café poslední zbytky své energie.

 

Závěrem přejeme klukům z Loco Loco a jejich novému CD Zvedni prdel hodně štěstí a nadšených fanoušků.