SOUTĚŽ: ZVEDNI PRDEL A VYHRAJ LOCOTÍ TRIKA!

Pražská kapela Loco Loco vyráží znovu do ulic, ze kterých naskáče na klubový pódia ve vybraných městech. Můžete s nimi vyhrát něco z kapelního merche, otázku a jak vyhrát hledej na konci článku!

 

Kdo se ještě s  Locoty nepotkal, tak možná že ještě není pozdě, naopak je pravý čas. Kapela právě vyjíždí do českých klubů. V minulosti, za 3 roky existence, kapela projela 2 vetší turné, jedno u příležitosti vydání debutové desky Zvedni Prdel a druhé s názvem Fakoff Na Koff ve společnosti kapely Status Praesents. Koncerty kapely nejsou vyprodaný, ale kapela si libuje v tom, že se lidi na koncertech dokážou skvěle pobavit a lidi chodí Tu skvěle a Tam na klid.

 

Na debutové desce Zvedni Prdel, která vyšla v roce 2013, na které se mísí rock – hop – screamo, si kapela střihla featuring hned se 4 skvělými zpěváky české scény. Namátkou s Dr. Karym z Fast Food Orchestra. A protože Loco Loco jsou pumpující složení, které stále něco vytváří, tak už teď je našlápnuto na druhou desku a to hned dalšíma featuringama.

 

Na připravované desce, která by mohla vyjít na konci roku 2015, se blýskne zajímavá skladba Fakoff Na Koff s kapelou Status Praesents. Možná někdy v budoucnu se stane raritní i předělávka skladby amerických Dog Eat Dog, „Who´s The King“. Tahle skladba nese v Locotí verzi název „Kdo je víc“ a kapela ji nahrála a nazpívala se samotnými Dog Eat Dog. Zpěvák DED John Connor si zahrál s klukama po boku, ve videoklipu zmiňované skladby. To je určitě skvělá pozvánka na připravovanou desku. Celou pravdu a tvář desky zatím dávají Locoti do kupy, ale prý by na něm rádi zaznamenali: „Mnohem víc reggae, metalu a energie…!“

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Ve skladbě „Kdo je víc – Who´s The King“, zarapoval s Dog Eat Dog a Loco Loco také český ragga MC. Uveďte jeho jméno (Pseudonym).
 
Správnou odpověď zasílejte na email i-klik@seznam.cz, do předmětu napište „Loco Loco“. Vítěze vyhlásíme v neděli 22.2.2015. Jeden vylosovaný získá Triko a CD ZVEDNI PRDEL + kapelní potítko, placku a samolepky.

 

Jarní Loco Loco klubová lajna:
06.02. – Nymburk – U Strejčka
07.02. – Louny – Music Pub Formanka
11.02. – Praha – Club Cross
14.02. – Mimoň – Music Pub U Lva
07.03. – Most – V+V Rock Bar
14.03. – Rakovník – Klub Astacus
21.03. – Slušnej Kanál – Unplugged koncert
27.03. – Plzeň – Kalikovský Mlýn
04.04. – Havlíčkův Brod – Klub Oko
15.04. – Rock Café
17.04. – Jihlava – Klub Ježek
01.05. – Liberec – Klub Bunkr

 

Připravujeme:

31.05. Loco Madness Fest – Club Cross – Praha – Vstup zdarma
Atari Terror, The Truth Is Out There, Stroy, Madafaka, Attack The Hero a další

 

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…