Status Praesents & Loco Loco – VIDEOKLIP ke společnému turné!

Podzimní tour s názvem FAKOFF NA KOFF TOUR 2014. Dvě našlapaný pražský party STATUS PRAESENTS a LOCO LOCO jsou v plným nasazení a vyjedou spolu do vašich měst. Přidejte se a přijďte zapařit do PLZNĚ – PELHŘIMOVA – LITVÍNOVA – KUTNÝ HORY – RAKOVNÍKU – PRAHY – JAROMĚŘE.

 

Teaser na turné:

V rámci turné připravili kapely i nadupanej trek s příhodným názvem FAKOFF NA KOFF, na kterej spolu udělali i úletovej xichtní videoklip. Tuhle skladbu na turné uslyšíte vždycky rovnou 2x a to v podání jak Loco Loco, tak Status Praesents, a to proto, že obě kapely se na skladbě zcela rovnoměrně podíleli a hlavně, bude zásadní slyšet jednu skladbu v konfrontaci dvou zvuků narvaných bandasek.

 

Videoklip FAKOFF NA KOFF:

 

Kapely taky za poslední měsíce makali na svých nových materiálech!

 

Loco Loco vydali na začátku roku 2014 svoji debutovou desku ZVEDNI PRDEL a v létě natočili zásadní skladbu a videoklip spolu s americkou kapelou a legendou 90. let DOG EAT DOG, skladba nese název „Kdo je víc“ a fandové DED budou při skouknutí videoklipu hned vědět, která bije.

 

Status Praesents stejně tak jako LL, vydali na začátku roku 2014 nové extrémní EP a na skladbu CARRY ON natočili videoklip, kterej je znovu z prostření rally crossu, rychlejch kol.

 

V rámci FAKOFF NA KOFF TOUR 2014 se potkáte i s dalšíma kapelama. Na vybraných místech zahrají společně se SP a LL i Kurtizány z 25. Avenue, Atari Terror, Bikkiny Shop, Hakmak a další.

 

Odkazy:
www.statuspraesents.cz
www.locoloco.cz

 

Partneři turné:

Monster Energy Music, Represent, growshop, Fajnrock TV, Hardcore Worldwide, GoOut.cz, CoreMusic.cz, RockShock, I-klik.cz, Metropolis, Poslouchej.net, IDUA Servis, NITRO, Bandzone.cz, Kubrt Bratři, Emerica., Bloody Blue Tattoo.