Kryštof a nové album Inzerát exkluzivně pouze na MusicJetu!

foto: obal_Kryštof_Inzerát

 

Skupina Kryštof si pro svoje fanoušky připravila předčasný vánoční dárek v podobě nového alba Inzerát, které bude v prodeji již od pondělí 15.10. Titulní singl stejného jména zní českým éterem již několik týdnů a pravidelně se umísťuje v TOP žebříčcích tuzemských hitparád. Není pochyb o tom, že nové album skupiny Kryštof je jedním z nejočekávanějších hudebních počinů v tomto roce.

 

Největší česko-slovenská galerie hudby MusicJet si pro svoje uživatele připravila ve spolupráci s vydavatelem alba, společností Universal Music, exkluzivní možnost poslechnout si ZDARMA album ještě před jeho releasem, a to již od tohoto pátku, tedy tři dny před oficiálním vydáním.

Pokud byste si i Vy chtěli poslechnout exkluzivně nové album, stačí se zaregistrovat na www.musicjet.cz a stáhnout si aplikaci pro neomezený poslech hudby do Vašeho PC. Pokud si chcete s předstihem poslechnout Inzerát i na svém chytrém mobilním telefonu, stačí si stáhnout aplikaci z Vašeho obchodu s aplikacemi, tedy z AppStore, Google Play nebo Windows Marketplace. Ke stažení je i na mobilní verzi stránek MusicJetu, na http://m.musicjet.cz

 

Registrace a přihlašování jsou velmi jednoduché, obojí je možné i přes Facebook. Písničky v aplikaci můžete po stažení poslouchat i v off-line režimu, takže hudbu máte neustále u sebe. Vlastní playlisty, které si v aplikaci vytvoříte, můžete dále sdílet na sociálních sítích. Vašim přátelům na Facebooku pak můžete umožnit vidět, co právě posloucháte.

MusicJet používá v České republice a na Slovensku přes 200.000 uživatelů. Základní PC verze je zdarma, verze pro mobilní telefony je zpoplatněná, ale všichni noví uživatelé si ji mohou vyzkoušet zdarma. Na MusicJetu můžete poslouchat miliony písniček od tuzemských i zahraničních umělců. Jsou tu desítky žánrů a stylů. Naleznete zde jak hudbu od velkých vydavatelství, tak i alternativní hudbu od malých produkcí nebo umělců.