Aerosmith vydávají po jedenácti letech nové album!

zdroj: archiv kapely

 

A je to tady. Myslím, že každý z nás ať už aktivní nebo pasivní posluchač hudby má v paměti utkvělou kapelu Aerosmith a to nejen díky výborným muzikantům, ale především kvůli specifickému a téměř dokonalému hlasu Stevena Tylera.

 

Tato novinka se nahrávala v Los Angeles a v Massachusetts a jejími producenty se stali Jack Douglas, Steven Tyler a Joe Perry. Výsledkem dlouholeté práce je, že 5. listopadu vydají Aerosmith desku s názvem Music From Another Dimension. Tato deska představí v pořadí již patnácté album v jejich kariéře a zároveň první studiové album plné nového materiálu takže určitě bude stát za to.

 

Album obsahuje 15 nových skladeb, včetně dvou písní Oh Yeah a Legendary Child, které bylo možno slyšet během první části beznadějně vyprodaného turné Global Warming Tour. Zajímavostí na albu bude skladba Freedom Fighter, na které se vokálně podílel Johny Depp.

 

Aerosmith je jedna z mála kapel, která se může pyšnit tím, že je od samého začátku v původním složení všech členů a právě to je výhodou a garancí dobré muziky!

 

Dle slov členů kapely, která vznikla v roce 1984, chtěli takové album natočit už od samotného začátku. Měli na to spoustu let, takže určitě máme být na co natěšeni. Proč dál psát? Je lepší si počkat do 5.listopadu a celou desku si pěkně poslechnout. Přeji příjemnou a jistě zajímavou zábavu plnou zážitků☺!