Brněnští Gate Crasher, předskokani Aerosmith, vydali své třetí album!

foto: archiv kapely_Gate Crasher

 

Brněnská kapela Gate Crasher, předskokan velkých zahraničních hvězd Iron Maiden, Aerosmith, Korn nebo Ozzyho Osbourna, pokřtila 26. října v klubu Melodka svou třetí studiovou desku s názvem Bitterfly.

 

Koncert s křtem desky Bitterfly proběhnul v pátek 26. Října v Brně. Kapela Gate Crasher, která v minulosti dělala předskokana velkým rockovým jménům, si jako kmotry ke křtu své třetí desky přizvala frontmana kapely Harlej Tomáše Hrbáčka a legendárního kytaráře Františka Furcha.

 

„Produkce desky Bitterfly se opět zhostil Michal Mnacakanov, natáčeli jsme ve studiu SHAARK,“ říká zpěvák a kytarista Ondra Novák. Na rozdíl od předchozích desek Chocolate Rabbit (2006) a Recycled (2009), jsou písně na Bitterfly výhradně česky. „Album obsahuje deset nových skladeb a jeden bonus. Jako host se k nám v jednom duetu přidala Klára Gajerová z kapely K2,“ dodává frontman Ondra. CD vychází v digipacku u Open Media.

 

Kapela desku pokřtila i v Praze. Křest se odehrál 6. listopadu v klubu SaSazu. Album v Praze pokřtila Marta Jandová, s jejíž kapelou Die Happy Gate Crasher vyrazili na podzimní turné po českých a moravských klubech.

 

www.gatecrasher.cz