BON JOVI DNES VYDÁVAJÍ NOVÉ ALBUM S HISTORICKY PRVNÍM INTERAKTIVNÍM 3D OBALEM!

foto: Bon Jovi_focení bookletu

 

Americká skupina Bon Jovi dnes vydává zbrusu nové album What About Now, na jehož přípravě si dala opravdu záležet. Vedle nahrávky samotné věnovala desítky hodin také vizuální podobě alba a ve spolupráci s celosvětově uznávaným výtvarníkem Liu Bolinem a ilustrátorem Alexem Haldi vytvořila unikátní 3D obal.

 

Titul zdobí nástěnná malba ve stylu koláže sestavené z fragmentů, jež odkazují na texty jednotlivých písní. Prvky koláže se po jejím stažení do mobilu díky speciální aplikaci od sebe oddělí a fanouškům umožní virtuální procházku obrazem. Až při té si zřejmě vetšina lidí všimne, že součástí této důmyslné mozaiky je i sama kapela.

Album What About Now je od dnešního dne fyzicky k dostání v deluxe verzi, která je rozšířena o čtyři bonusové skladby. Jednou z nich je píseň nominovaná na letošní Zlaté Glóby Not Running Anymore z filmu Stand Up Guys režiséra Fishera Stevense, který je rovněž podepsán pod novým klipem Bon Jovi Because We Can.

 

Vedle Jona Bon Joviho a Richie Sambory se na vzniku nových skladeb podíleli dlouholetí spolupracovníci Bon Jovi – skladatel Billy Falcon a John Shanks (skladatel a Grammy oceněný producent), který celé album What About Now rovněž produkoval. Kooperaci s Bon Jovi si zopakoval i čestný člen Síně slávy a několikanásobný držitel Grammy Desmond Child, který měl velkou zásluhu již na hitu You Give Love A Bad Name.

Se stejnou pečlivostí s jakou přistoupili k přípravě desky, se Bon Jovi věnovali i programu a celé podobě právě probíhajícího světového turné Because We Can. To vypuklo v únoru v Severní Americe, odkud se přes Afriku přesune v květnu do Evropy.

 

Po dlouhých dvaceti letech se skupiny konečně dočkají i tuzemští fanoušci, kterým bude věnován koncert v pražské Synot Tip Aréně 24.června. Poslední třetina vstupenek na toto vystoupení je k dostání na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz

Více na www.bonjovi.com

 

Fotogalerie: