KONCERT ME VS HERO V PRAŽSKÉM CHAPEAU ROUGE!

První únorový den se v pražském klubu Chapeau Rouge nesl ve znamení pop-punku. Fanoušci zde měli možnost shlédnout koncerty kapel ME VS HERO a Above the Underground. A že to stálo za to!

 

Jako podpora zde vystoupili i zástupci češké pop-punkové scény. Večer zahájili mostečtí Call Tracy, po nichž nastoupili kluci z Criminal Colection. Ti začali svůj set něco málo po osmé hodině a již od začátku měli pod podiem slušně narváno. Hráli převážně songy ze svého posledního EP „Something to Live for“, kterými přítomné každopádně bavili a připravili tak parádní atmosféru pro své anglické kolegy.

 

Po malé pauze už před publikem v plné parádě stála kapela Above the Underground. Osazenstvo pod podiem se zase o něco rozrostlo a mohlo si užít parádní show této sympatické čtveřice.

 

Jako poslední vystoupili ME VS HERO, kteří byli pravděpodobně nejznámějším jménem této akce. Naplněnému Chapeau představili písně ze svého set listu a bylo na nich poznat, že si hraní před českými fanoušky užívají.

Pod podiem se po během celého večera zrovna moc nepařilo, ale zato byl každý song odměněn pořádným potleskem a hlasitými ovacemi. Šlo rozhodně poznat, že nikdo neodcházel z této akce zklamaný, ať už zamířil domů, nebo na nějakou tu afterparty.

 

Fotogalerie…