EVELYNNE ODEHRAJÍ SVŮJ POSLEDNÍ KONCERT V CHAPEAU ROUGE!
1.11.2014
12.00
12.00

Elektro-rocková kapela Evelynne si postupně vydobyla své místo na české hudební scéně. Nejvíce na sebe upozornila za poslední rok, kdy se představila v rámci putovního studentského festivalu t-music Back to School, či v rámci Siluety tour skupiny Mandrage. Počet fans Evelynne se několikanásobně rozrostl, nicméně se s nimi budou muset na čas rozloučit. Parta Evelynne chystá už v sobotu 1. listopadu 2014 v Chapeau Rouge poslední koncert a slibuje, že to bude neskutečný mejdan! Jako support vystoupí Fox Tail Rockets a párty uzavře HIFFI & MC Jacob.

 

Pod pojmem Evelynne si snad každý vybaví partu pěti kluků, co má styl, náboj a na podiu to dokáže neskutečně rozjet. Svou energii předávají publiku a málokdo zůstane jen tak stát. Bohužel Evelynne se s hudební scénou na čas rozloučí, ale věřme, že to nepotrvá dlouho!
Hlavním důvodem, proč se skupina na nějaký čas odloučí, je pracovní nabídka v zahraničí a touha vycestovat za hranice ČR.

 

Dostal jsem se do fáze, kdy potřebuji udělat další krok, i když je to bohužel na úkor kapely. Vůbec pro mě nebylo lehký se takhle rozhodnout, jelikož Evelynne budujeme už pěknou dobu. Vidím to tak, že si dáme takovou „cestovní“ přestávku a potom uvidíme, jak velkou chuť budeme do hraní zase mít,“ odůvodňuje pauzu frontman Eddie.

 

Kapela Evelynne byla a vždy bude jedinou srdcovkou, která ve mně zůstane! Zažil jsem s klukama spoustu zážitků a nikdo teď nedokážeme říct, co a kde budeme za půl roku či rok. Ať tak či onak byla to skvělá léta mého života!“ pokračuje kytarista Molliy, který rovněž míří na nějakou dobu do ciziny.

 

Poslední mejdan na dlouhou dobu, jak ho sama skupina nazvala, se uskuteční v Chapeau Rouge, kde jako support vystoupí pražští indie / r´n´r / punk-rockoví Fox Tail Rockets a oblíbené duo HIFFI & MC Jacob se svým djs setem.

 

Další informace sledujte na:

FB událost

FB stránka