SMASH UP v Chapeau Rouge s Monna, Hiffi & Jacob a QOTA DJanes!
8.11.2013
20.00

foto: archiv kapely_Hiffi & Jacob

 

SMASH UP je rezidentní nocí dvojky Hiffi & Jacob ze Skyline. Listopadový díl bude obohacený o nadějnou pražskou kapelu Monna, která představí naživo nový singl 13 Minutes a další materiál na chystanou desku. Mejdan podpoří svým setem taky holky z QOTA DJanes. To bude 8.listopad v klubu Chapeau Rouge!

 

Až v rádiích zaslechnete nový singl s názvem 13 Minutes kapely Monna, zbystřete. Nejedná se totiž o žádnou zámořskou produkci, ale o oživení domácího hudebního rybníku, který to tolik potřebuje. Jednotliví členové mají bohatou hudební minulost i současnost vycházející z různých žánrů. Společně tak vnáší do jejich nové tvorby pod vlajkou Monna rozmanitý a zároveň osobitý podhled na věc. Sama kapela popisuje na sociálních sítích svou hudbu jako energickou a rozmanitou, drsnou a citlivou, jednoduchou a složitou. Při poslechu jejich první skladby 13 Minutes vás napadne, že se vlastně nemýlí. A co si pod tím vším představit? Možná i díky charakteristickému hlasu zpěvačky Dany Yousifové se celkový projev skupiny dotýká takových ikon jako jsou např. Guano Apes či Paramore. Nicméně místo prostého napodobování jsou spíše tečnou jejich oběžné dráhy.

 

Hiffi & Jacob nejsou na klubové scéně žádnými nováčky. Zatímco Hiffi je za mašinkami, MC Jacob za mikrofonem. Jejich rezidentní víkendová noc v Chapeau Rouge je již několik let prověřeným mejdanem, kalba až do rána zaručena! Letos se svými domovskými Skyline vydali už šestou řadovou desku nesoucí název Fairytapes, v rámci podzimního turné se zastaví taky 19.11. na brněnské Flédě a 11.12. v pražském Lucerna Music Baru. Kromě koncertů s kapelou brázdí tuzemské kluby a servírují pořádnej electro/dubstep/drum´n´bass vodvaz. Za pultem je v Chapeau Rouge vystřídá i holčičí dvojice QOTA DJanes.

 

8. listopad bude v Chapeau Rouge stát rozhodně za to!

 

Odkaz na event akce: https://www.facebook.com/events/1421718298055640/?fref=ts

 

Další informace zde:

https://www.facebook.com/MONNAband

https://www.facebook.com/hiffiandjacob

https://www.facebook.com/qotadjs