Karlovarští LIWID v Chapeau Rouge!

Kdysi mi Jugi (UDG) na společném turné řekl: „ Až na Váš samotný koncert přijde třicet lidí, začínáte být slavný. A tak se stalo v pátek 22. 2. v klubu Chapeau Rouge. Abych to uvedl na pravou míru, přesně třicet devět platících.

 

* Ten koncert měl prostě grády, bylo to fantastické, především díky těm, kteří si náš koncert v Praze po dlouhé době nenechali ujít. Trochu jsem se toho místa bál, pravda na Lucernu nebo Akropolis si musíme ještě nějaký čas počkat. Musím to tady napsat, aby to všichni, kdo přišli nebo přijdou příště věděli. Jste skvělí, děkujeme, ženete nás dopředu. My to děláme pro Vás a bez Vás by to nemělo smysl, jste platný člen kapely. To je vzkaz pro fanoušky.

 

* Připraveným štěstí přeje. Bude to vypadat, že bych tady chtěl chválit svojí kapelu, ve které jsem frontmanem a také managerem. Ale ano, já ji vlastně opravdu chválit chci. Vzhledem k tomu, že jsem se přestěhoval za prací do Prahy, dojíždím na zkoušky méně častěji, než kluci a vždy když se dostavím, vidím jejich obrovské pokroky. Ty kluci na sobě opravdu makají a předvedli to především naši nováčci v kapele Matty a Hanz.

 

* Dva tisíce nebo třicet devět? Mluvím o počtu fanoušků na koncertě. Ano, sen nás všech, kapel a muzikantů. Vyprodané sály, letní festivaly, autogramiády a tak dále. Pamatuji si na náš koncert v roce 2010 v Olomouci. Byl to Majáles na korunní Pevnůstce a odhadem tam mohla být kulisa dva, možná i tři tisíce lidí. Byl to gejzír radosti, nádhera. Jenže úplně stejný pocit, možná i lepší jsme měli z pátečního koncertu v Chapeau Rouge pro třicet devět lidí.

 

* Fotky hovoří za vše a já tímto děkuji klukům, za to, co předvedli na pódiu, za to, že se nám plní sen, hrajeme pro lidi. A především za to, že je samotné to baví, pak to má smysl.

 

* Ten koncert prostě byl výjimečný a my už se teď těšíme na další a věříme, že ty co si nechali ujít ten s magickým datem 22. 2. přijdou, třeba jindy a jinam. Děkujeme Danovi za Azyl v Chapeau, děkujeme panu zvukařovi a děkujeme kapelám Wertex a Postaveno Volno Stůj!, kteří zahráli před námi.

 

Jenda za kapelu Liwid

fotky z akce…