Funk popoví Prager Rundfunk opět v Praze!
6.2.2014
11.00

Kapela Prager Rundfunk se po úspěšném květnovém koncertu vrací opět na pražské pódiu a vy můžete být u toho. Koncert se odehraje 6. února v samotném centru Prahy v klubu Chapeau Rouge. Start akce je naplánován na osmou večerní. O cenách vstupenek se prozatím mlčí, ale ze zdrojů kapely víme, že by neměly přesáhnout lidové kilo.

 

Pokud jste o této kapele zatím neslyšeli, pojďme si je ve zkratce představit.

 

Formace se skládá z osmi členů v čele s charismatickou zpěvačkou Sabinou. Počátky kapely se datují někdy kolem roku 2012, takže přestože nemají kořeny ještě tak hluboké, za tu dobu si už stihli vybudovat slušnou fanouškovskou základnu.

Žánrově míchají funky s popem. Prozatím kapela nevydala žádnou placku, což ale v brzké době chtějí rozhodně změnit. V jejich repertoáru tak najdete jak covery, tak i jejich vlastní tvorbu. Velkým plusem kapely je, že vlastní dva zpěváky. Jejich zpěvy se vzájemně doplňují a prolínají, což vykouzlí ojedinělou atmosféru, která nenechá nikoho klidným.

 

Sama kapela o sobě tvrdí, že jsou hraví a vtipní, což dokazují i na pódiu. Pokud vás zaujali, navštivte jejich facebook, či rovnou zajděte na koncert . Rozhodně je o co stát.