Interpreti Žižkovské noci 2014!
15.3.2014
17.00

Už čtvrtým rokem se pořádá festival Žižkovská Noc, který svoji velkou účastí v minulých letech mile překvapil. Letošní ročník se rozrostl nejen o nové kluby, ale také i o nová jména vystupujících. Nyní se úspěšný festival stal tradicí pro pražský Žižkov. A o co se jedná?

 

Jedna noc,  jedno vstupné, 25 hudebních klubů, přes 100 interpretů a obrovská škála hudebních stylů! Těšit se můžete na hudební program, který je velmi pestrý a každý v něm najde svůj oblíbený styl. Kluby mají svůj vlastní lineup a to podle hudebních stylů.

Hlavní scény budou rovnou dvě  a proběhnou ve dvou z největších klubů Žižkova a to v Paláci Akropolis, kde se můžete těšit na interprety jako jsou Sunshine, Hentai Corporation, From Our Hands, Make My Heart Explode,.. a klubu Storm (dřívější Matrix) zahrají Xavier Baumaxa, Prague Conspiracy, A Banquet, The Spankers

 

Festival nabízí mladé kapely i prověřená jména nejen z české, ale také ze zahraniční hudební scény! Krom hudby se také pořádá mnoho jiných věcí na programu a to například workshopy, autorské čtení, filmy a další..

Jedno vstupné umožní vstup po všech 25ti hudebních klubech na Žižkově.

 

Kdy? → 15. březen  2014, 17:00
Vstupné? →  na CELÝ festival 150 Kč
Kde? → Palác Akropolis, Storm (dříve Matrix), Fatal (dříve XT3), Kain, Bunkr Parukářka, Modrá Vopice,…
Lineup? → např. Sunshine, Prague Conspiracy, A BanquetBirds And Wolves, From Our Hands (SK)Make my heart expolde, Vladimir 518 & Hugo TOXXX, Hentai Corporation a mnoho dalších kapel!

 

Více info:

Facebook Event

www.facebook.com/zizkovskanoc