Hudba v obrazech aneb 10 nových videoklipů!

Měsíc se s měsícem sešel a je tu čas na naší pravidelnou rubriku – HUDBA V OBRAZECH. Již po dvacáté-druhé jsme se snažili vybrat nejlepší videoklipy českých a slovenských interpretů. Nyní je na řadě duben.

 

leden

únor

březen

 

ABDE A SHARLOTA – CRAZY

Toto duo, které brázdí kluby po celé České Republice a svými songy se lidem dostává čím dál tím více pod kůži, má na kontě další zářez. Audiovizuální podobu od tvůrců RASHID F. GARIPOV, ONDŘEJE ŽATKULIAKA & ROOFTOP STUDIO získala píseň „Crazy“ a exkluzivní premiéru přinesla internetová televize Mixér 7. dubna.

 

PEKAŘ – TANČÍM

Mladý, nadějný a velice talentovaný! To mohu na několik procent říci o Petru Štolbovi alias o Pekařovi. Po delší odmlce příchází s novinkou k písni „Tančím“. Jak Pekař říká: „Je to hudební video pro všechny lidi, kteří se snaží něco dokázat, tvrdě na tom dřou a nebojí se jít za svým cílem“. Velké poděkování patří Ondrovi Soukupovi za realizaci klipu, Petru Lebedovi za hudební mix a Kubovi Rybovi za featuring.

 

JOHN WOLFHOOKER – STUBBORN

John Wolfhooker je nový projekt na hudební scéně, který mají na triku českoslovenští muzikanti ze známých, mladičkých kapel. Není to tak dávno, co jsme vás informovali o této partě, která vypustila do světa klipy jako  „Chupacabra“ a cover na píseň „Work Hard Play Hard“. Ve středu 2. dubna představili již třetí videoklip „Stubborn.“ O natočení se postarala slovenská fotografka Alexandra Hrašková, střihu se posléze ujal bubeník Adrian.

 

IRONKAP – LEPŠÍ DNY FEAT. HARD TARGET

IronKap, člen seskupení TROUBLE GANGU, vydává svoje druhé sólo album, které nese název HOMECOMING. Na desce nalezneme 11 tracků, 2 už jsme mohli slyšet a to „Navždy“ a „Z popela.“ Nedávno audiovizuální podobu získala píseň „Lepší dny“, kde hostoval Hard Target. Tak to čekuj!

 

HOLDEN CAULFIELD – SAVE THE WORLD

Indiepopová kapela Holden Caulfield, v čele s Martynem Starým, vypustila 15. dubna zbrusu nový klip k písni „Save the World“. V hlavní roli můžete vidět herečku Kateřinu Pechovou a frontmana kapely, Martyna. Píseň pochází z debutové desky, která spatří světlo světa v září 2014.

 

LOLA BĚŽÍ – STEJNĚ SKONČÍME

Před několika dny kapela Lola Běží vypustila do světa klip, za jehož realizací stojí Mirek Očovský. „Každý prožíváme svoje osudy, potkáváme se, rozcházíme se, ale zároveň se od sebe i učíme a posouváme dál. Kašlete na předsudky. Buďme všichni šťastní takoví, jací jsme…“ dodává kapela.

 

REVOLTA FEAT. OLGA LOUNOVÁ – ZNÁŠ TEN POCIT

Spojení Revolty a Olgy Lounové byl velice dobrým tahem na bránu. Text, co dává hlavu i patu, oceňuje spousty fanoušků, avšak se najdou tací, kteří mají výhrady. To nemění nic na tom, že klip od uveřejnění má přes 200 tisíc zhlédnutí. Natáčení proběhlo na různých místech. Hlavní roli si v klipu střihli Milan Peroutka a zpěvačka Christina Delaney. Realizaci videa mají na triku lidi z www.frameproduction.cz

 

TOTÁLNÍ NASAZENÍ – KDO JSI

Totální Nasazení natočilo další klip a to na crazy píseň „Kdo Jsi“. Kluci opět naskákali do kostýmů, pozvali si několik hostů jako například známého hudebního publicistu Petra Korála či moderátorku a zpěvačku Lucy Junk. Kapela děkuje profíkům z Lemmur productions s.r.o. a ForFUN AGENCY ze realizaci snímku.

 

VYPSANÁ FIXA – ŠÚRKA MIKROFON

Fixa opět nezklamala a naservírovala nám novinku v podobě nového klipu z nejnovější desky Krásný smutný den. Pecka „Šúrka Mikrofon“ , kde lidi probíjí mikrofón a ty lidi dělají neskutečný věci☺! Takhle to má vypadat, když si lidi užívají elektřiny,“ dodává kapela. Režie klipu se ujal Marcel Nevín, střihu Tomáš Simper a kamery Petr Kožušník.

 

DARA ROLINS – MORE

I Dara nás zásobuje. Do éteru vypustila nový klip, který natočila se svým teamem za velkou louží. Záběry pochází z prosluněné Kalifornie a města hazardu Las Vegas. Hudbu „More“ má na svědomí Maiky Beatz, text k písni si napsala zpěvačka sama a klip natočil Adam Pavelka.

http://www.youtube.com/watch?v=LPI5haMo3GM