Hana Zagorová a Petr Rezek zavítali na Dobříš!

Ačkoli celý víkend nepředpovídali hezké  počasí a i neděle byla celá propršená, všichni doufali v to, že na koncert  Hany Zagorové a Petra Rezka v Kopáčkově dvoře na Dobříši dne 3.9. 2017 bude bez jediné kapky… a tak se i stalo.

 

Již z dálky jsme viděli přeplněné parkoviště a i Kopáčkův dvůr se začal zaplňovat  po 18 hodině natěšenými lidmi, kteří si vždy přijdou s láskou poslechnout a zazpívat se svojí oblíbenou interpretkou. Místa k sezení se pomalu zaplnila do posledního, ale i ostatní návštěvníci netrpělivě čekali na začátek koncertu, který uváděli  Jitka Doubravová a  Petr Větrovský.

 

Na jeviště nejdříve nastoupil Boom Band Jiřího Dvořáka a  za hlasitého potlesku přišel zahrát a zazpívat Petr Rezek. Svými hity ke kterým neodmyslitelně patří písničky Přátelství, Tulák po hvězdách, Prší krásně a Rozdíly, rozezpíval všechny své fanoušky  a při písničce Mám Tě rád  vešel  i mezi diváky a s úsměvem pózoval se svými fanynkami do mobilních telefonů.  Na konci svého vystoupení dostával Rezek od svých fanynek růžičky.

 

V polovině  koncertu  na pódium přizval Hanu Zagorovou, která přišla za obrovského potlesku na podium. Společně si zazpívali duet Duhová víla.

Petr Rezek se s fanoušky rozloučil a písničkami Proč na tom tak záleží, Rybičko zlatá přeji si, Je naprosto nezbytné, Spěchám, Za každou chvíli s tebou, kterou Hana Zagorová předvedla svým fanouškům i ve znakové řeči. Jako poslední byl mix písní, to proto, aby každý fanoušek slyšel tu svou nejmilovanější písničku.

 

Na konci svého vystoupení si Petra Rezka ještě pozvala a písní Ta pusa je tvá se s diváky za obrovského aplausu rozloučili. Poté fanoušci obdarovali Hanu Zagorovou a Petra Rezka dárečky.

 

Tento neopakovatelný večer, který předvedli úžasní zpěváci se do srdcí jistě zapíše úplně všem. Domů se vracíme s blaženým pocitem a těšíme se na další vystoupení.