Richard Müller a Adela Banášová vyrazí na společné „ONA a ON TOUR“!

ONA a ON. Takto jednoduše a přitom zcela výstižně bylo pojmenováno společné turné dvou výrazných osobností slovenské kulturní scény – zpěváka Richarda Müllera a moderátorky Adely Banášové (dnes již Vinczeové), které v listopadu uvede pět krajských měst v České republice.

 

„Každý rok se snažím pro fanoušky vymyslet něco nového, netradičního. Přidat do repertoáru nové písně, případně je předvést v jiných aranžích.“ říká Richard Müller který na tomto turné slibuje být svým příznivcům blíž, než kdykoliv dříve. „Adéla je mojí múzou. Je nevyzpytatelná, což myslím v tom nejlepším slova smyslu, a těším se, co na mě vytáhne“ poodkrývá úlohu Adely Vinczeové (Banášové) na koncertech Richard Müller. Návštěvníci se v rámci každé show mohou těšit na její bezprostřední komentáře, nové informace o Richardu Müllerovi a vtipné dialogy obou protagonistů.

 

„Budeme si povídat o všem možném. O životě, o hudbě, o zážitcích. Cílem tohoto turné je, aby lidé z koncertu odcházeli nejen hudebně ale i o poznání bohatší.“ dodává s úsměvem Müller, který vystoupí se svými největšími hity, jež opět dostaly novou podobu, i ukázkami ze stále aktuálního alba „55“, mezi kterými samozřejmě nebude chybět pocta Adele v podobě skladby „Adieu Adele“.

 

„Je to pro mě nová výzva, na kterou se těším, protože mám Richarda jako osobu i hudebníka moc ráda. Kdybych tuto nabídku dostala od člověka, jehož hudbu neposlouchám, asi bych ji nepřijala. Zároveň ale nevím, co od toho očekávat, protože v našem společném zájmu je, aby byl každý večer unikátní a aby se rozhovory neopakovaly. Chceme, aby v každém městě z toho vyšlo něco originálního, něco exkluzivního. A musíme najít tu správnou míru, aby to byl stále víc koncert než nějaké „povídání“. Takže pracujeme na tom, abychom našli ten nejlepší klíč.“ dodává Adela Vinczeová a Richard Müller ani nevylučuje možnost, že by si s ním populární modrátorka něco zazpívala: „Společný zpěv s Adelou zatím není primárně v pláně, ale já vím, že výborně zpívá, tak uvidíme.“ říká zpěvák. „Člověk nikdy neví. Ja se nestydím, ale ani nemám výjimečný talent. Kdyby ale vznikla taková spontánní situace, která by tomu nahrála, něco z mého zpěvu na pár sekund zazní“ uzavírá to se smíchem Adela Vinczeová.

 

ONA A ON TOUR 2017:

20.11.Ostrava – Dům kultury

21.11.Brno – Klub Radost

27.11.Praha – Divadlo Hybernia

28.11.Hradec Králové – Dům kultury

29.11.Liberec – Dům kultury