Richard Müller je zlatým Slávikom! (TZ)

V pátek 26.listopadu završil Richard Müller svůj comeback, v kategorii zpěváků porazil ve slovenském Slávikovi Mira Žbirku i dlouholetého vítěze Petra Cmorika a stal se zlatým Slávikom.


Letošní rok má Richard na pilno – na jaře vyšla deska Už, přes léto často koncertoval, v říjnu mu vyšla kniha fotografií Enter a aktuálně jede česko-slovenské komorní turné Potichu Tour 2010.

Slovenští fanouškové mu svoje sympatie vyjádřili velkým počtem hlasů, takže si může mezi své velké letošní úspěchy zařadit i vítězství v této anketě. Richard však první místo bere velmi střízlivě: „ Už dávnejšie som si uvedomil aké jednoduché je pozíciu stratiť. A ak to spravíte z vlastnej iniciatívy, je to o to bolestnejšie,“ řekl krátce po převzetí ceny. „Keď som sa minulý rok vrátil, mal som pocit, že nie je ešte všetko zmarené a že sa dá aj ďalej úspešne pracovať.“

Slovenský zlatý Slávik Richard Müller má v diáři i čtyři koncerty u nás v rámci Potichu Tour 2010. Dva z nich – 6.12. Praha a 8.12. Ostrava – jsou však beznadějně vyprodané. Stejně jako většina koncertů na Slovensku. Šanci stále ještě máte v Plzni 5.12. a Brně 11.12.

Těšíme se na vás!

Více informací naleznete na www.potichutour.muller.sk a www.muller.sk