FREE CULTURE FESTIVAL 2012
14.7.2012
22.00
22.00

Free Culture Festival proběhne v sobotu 14. 7. 2012 blízko motorestu U letiště nedaleko obce Bohuňovice. V areálu festivalu pro Vás budou připraveny dvě hudební scény s videoprojekcí.

 

První stage nám nabídne Techno & House. Představí se umělci jako jsou TOKY (SK), ELEKTRABEL & MOTHER@WORK, SIDE9000, Oli_n (UK), Brigth & Grey, Nika, Lukier, Marafaka & Jarikuri, Coobcha.

 

Druhá stage se pochlubí vkusným DNB & Break. Tady se nám představí umělci jako jsou MC COPPA (UK), L-PLUS (SK), BABE LN, MC C-LARA (Klára Nemravová), MISOLOGY & Morybundus, The Jaykobs, Adelight, Kapsa feat. J.D., Frenzy aka Lollita, Dubtrax, Gesit, Dreadlock feat. MC Ronic.

 

Po celou dobu akce budou k dispozici stolní fotbálky, zajímavý workshop PODANÉ RUCE, centrum PRVNÍ POMOCI nebo GRAFFITI JAM. Můžeme se těšit na plně vybavené stánky s občerstvením, bary i sociální zařízení.Parkování bude možné bezplatně v areálu motorestu.

 

Vstupné do areálu bude do 20:00 za 90 Kč a od 20:00 za 130 Kč. Startuje se už v 16:00, tak si pospěšte i odpolední program je totiž přichystán ve velkém stylu.

 

Pořadatelé slibují pro prvních 500 návštěvníku malou pozornost. Tak si neváhejte udělat volno a přijeďte se podívat a užít si zábavu všeho druhu. Tento nevšední hudební a kulturní zážitek sebou přinese noc plnou elektronické muziky, takže je určitě na co se těšit!!!