zakázanÝovoce

foto: archiv kapely_zakázanÝovoce

 

Sestava:

Pišto – zpěv, kytara

Mejdlo – kytara, zpěv

Yaris – basa, zpěv

Franc – bicí

 

Punk-rocková kapela zakázanÝovoce pochází z Říčan u Prahy a od svého vzniku v roce 2005 vymetla skoro všechny více i méně známé kluby a festivalu v česko-slovenské kotlině. Nyní přichází s novým albem, které dostalo název Život se Tě neptá a proto i my se zeptáme kapely na pár otázek.

 

Máte za sebou úspěšné jarní FINAL TOUR s kapelou Totální nasazení, na kterém jste prezentovali hlavně Vaše nové album, jak tour hodnotíte s odstupem času?

Spojení ovoce a totáči se hodně vyplatilo. Zjistili sme, že nás poslouchá podobná sorta lidí a koncerty až na několik menších výjimek se vydařili na jedničku. K tomu se zkonzumovalo několik tun lehkých drog, podepsalo mnoho ženských těl, trsátek, CD a nyní už vymýšlíme s Totálním nasazením kdy něco podobného zopakujem.

 

Na serveru YouTube se objevil pilotní klip z nového alba na píseň Vem si mě a za několik měsíců nasbíral přes sto tisíc přehrání, plánujete už další klip?

V klipu sme použili zaručenou zbraň a to naše místy nezahalené kamarádky, ze kterých část si zahrála i v předešlém klipu Pornostár, proto asi takové čísla. Jsme moc rádi, že se klip líbí a sklízí úspěchy. Nyní je v přípravách druhý klip, který bude zase trochu jiný, snad vsadíme na správnou kartu.

 

Co byste vzkázali fanouškům?

Choďte na koncerty a festivaly a žijte každý den naplno tak, jak kdyby měl být váš poslední. Doufáme, že se potkáme na nějakém letním fesťáku a v hojném počtu na viděnou na baru ☺

 

I letos budete moci zakázanÝovoce vidět každý víkend na některém z českých hudebních festivalů, jako například Rockrebellion (30.6.), Rock for People (5.7.), Masters of Rock (13.7.) či Rock na Valníku (30.8.).

 

www.zakazanyovoce.cz