MEETING POINT festival: Plnohodnotný festival v jížních Čechách!

S radostí oznamujeme, že i jižní cíp Čech se letos dočká svého plnohodnotného festivalu v podobě projektu MEETING POINT festival, jehož první ročník se odehraje už v pátek a sobotu 29. a 30. června na letišti Hosín u Českých Budějovic.

 

Pokud posloucháte drum&bass, dubstep, reggae, hip hop, breaky nebo electrohouse, rozhodně si zde přijdete na své. Meeting Point ale není jen o hudbě, můžete se zde vyřádit i jinak – můžete si zahrát airsoft, přiučit se zajímavým dovednostem na workshopech, malovat na graffiti wall anebo sledovat vychytanou speciální 360º projekci v druhé kryté stage, která bude mít podobu geodetického domu neboli okodomu.

 

A kdo že vlastně na Meeting Pointu vystoupí?

Fanoušci drum and bassu se mohou těšit na exkluzivní českou premiéru projektů AMOSS (uk), RAMESES B (uk) nebo DEXCELL (uk), kteří vám zahrají za pomoci 4 gramofonů a dvou mixáků, mimo nich se ještě objeví známá dnb dvojka LYNX & MC KEMO (uk). Domácí support obstarají PIXIE, GHONZALES, DNB FEVER crew, slovenský IM3 a mnoho dalších…

 

Milovníci hluboké basové linky by si pak neměli nechat ujít vystoupení dvou předních jmen ostrovní dubstepové scény, SILKIEho (uk) a CYRUSe (uk) za podpory pražského projektu DUBSTEBLOG, BIOS a dalších.

 

Reggae, dancehall a moombahton ovládne trio oblíbenců domácího publika, a to DEADLY HUNTA (uk), U-CEE (de) a RAGGAMUFFIN WHITEMAN (bel) společně se jmény jako BABYLON ROKCER, COLECTIV a ADMIRÁL KOLÍBAL & HERBY BOY.

 

O hip hop se postarají legendy české scény INDY & WICH, s DEFUCKTO a HZM crew. Těšit se můžete i na domácí electro/break/house projekty SKYLINE, EDLLY, VEIT B, TWISTED MINDS nebo TAOMAFFA & MAJKL.

 

A na kolik tahle paráda vyjde?

Organizátoři se snaží cenu lístku držet na úrovni, která je dostupná pro každého. Lístky na oba dny jsou v předprodeji v síti EVENTIM, a to za lidových 249 Kč do 6.6.2012, poté se cena zvedne na 349 Kč, a to včetně poplatků, včetně DPH.

Na místě bude možno lístky koupit stále za velmi dostupné ceny. Pátek + sobota = 380 Kč, jen pátek = 80 Kč, jen sobota = 250 Kč. Meeting Point také vypouští nejen na svých kanálech různé soutěže, k de lístky můžete s trochou snahy a štěstí snadno vyhrát.