Proudy 2012 – první multimediální festival v ČR!
2.10.2012
13.00

Začátek akademického roku bude ve znamení multimediálních technologií, 2. října ho zahájí první ročník multimediálního festivalu PROUDY 2012. 

 

V areálu vysokoškolských kolejí na Jižním Městě se představí nejen populární kapely jako Prago Union, Zoči Voči, WWW, Cartonnage a Skyline, ale také desítky technologických novinek. Ty představí špičky v oboru ze společností jako Microsoft či IBM, ale také start-upy a univerzitní týmy. Spojení hudební produkce a technologického veletrhu činí PROUDY jedinečným, přináší nový druh festivalové atmosféry. Tímto festivalem vzniká nová tradice, která každý rok přivítá studenty ve škole a ukáže, co je nového ve světě technologií.

Festival je také doprovázen technologickou konferencí, která proběhne 29.9. 2012 v Národní technické knihovně. Vystoupí na ní dvanáct předních řečníků, kteří budou společně hledat odpovědi na otázku, jak změní technologie svět v roce 2020.

 

PROUDY 2012 je studentským projektem organizovaným studenty pro studenty. Dozor nad tímto festivalem převzal primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda i pražské vysoké školy ČVUT, VŠCHT, UK, ČZU. Na návštěvníky čeká hudební stage, 3 velkoformátové projekce, prezentace studentských spolků, křest prváků, roboti, Hvězda smrti Silent disco a mnoho dalšího, vstup je zdarma.

 

www.proudy2012.cz