Festival HOUKÁNÍ zveřejňuje první jména!
18.8.2012
12.00

foto: Civilní Obrana_archiv kapely_promo 2012

V sobotu 18.8.2012 se uskuteční ve Vrdech u Čáslavi již třetí ročník festivalu HOUKÁNÍ. Areál se otevře úderem dvanácté hodiny a můžete se těšit na dvě stage plné skvělé muziky. Headlinery festivalu jsou pražští SKYLINE! Nebude chybět ani vystoupení domácí kapely CIVILNÍ OBRANA, jejíž členové se opět postavili do role pořadatelů.

Společně s nimi vystoupí šumperští O5&Radeček, kteří právě pracují na své páté desce, o čemž svědčí i to, že jejich pilotní singl Ripápá brázdí vlny českých rádií. Do Čáslavi ovšem jistě dorazí i s hity jako Praha nebo Pan Kristián. Pražská punková stálice Jaksi Taksi představí svůj nový počin Signál. Svou novinku BOX do Vrdů přivezou i Ready Kirken. Až z Německa přijedou na festival First Class Ticket, ti potěší všechny hudební „fajnšmekry“, kteří chtějí poznat kvalitní zahraniční punk-rock. Prozatím poslední zveřejněnou kapelou je Šatlava, ta předvede jako vždy chytlavý pop-rock.

Další tři kapely budou postupně odtajňovány na oficiálních facebookových stránkách festivalu, poslední jméno bude odkryto 12. července.

Festival Houkání si pro letošní ročník poprvé připravil druhou stage, kde Vás bude bavit půltuctu skvělých Dj’s (KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY). To ovšem nejsou jediné novinky, které pořadatelé připravili. V areálu bude možnost Wi-Fi připojení nebo budou zajišťěny svozy z větších měst. Už samozřejmostí je stanové městečko, a to ZDARMA!

Lístky je možné zakoupit v předprodeji od 10.7. za 200 Kč, a to prvních 200 kusů, můžete pořídit v kamenných obchodech uvedených na www.houkani.cz nebo objednávat na emailu festivalhoukani@seznam.cz, vstupenky Vám tak dorazí až domů, do poštovní schránky.

Více informací na www.houkani.cz. (Webové stránky v provozu od 1.7.2012)