Festival HOUKÁNÍ má kompletní program!
18.8.2012
14.00

Do začátku festivalu Houkání zbývá necelý měsíc a přestože seznam zveřejněných účinkujích hlásal zvučná jména už od začátku, nyní pořadatelé festivalu přicházejí s dalšími kapelami. V sobotu 18.8. se tak na Radio HEY! stagi můžete těšit na další tři kapely.

 

Pro připomenutí, největšími tahouny do Vrdů u Čáslavi bude jistě pražská energická parta SKYLINE. Z největší dálky na festival přijedou němečtí First Class Ticket. Typický český punk-rock předvedou Jaksi Taksi nebo domácí Civilní Obrana, která se opět postavila do role pořadatelů. Zastupiteli českého pop-rocku se staly kapely Šatlava a O5&Radeček. Na své vystoupení se těší i pardubičtí Ready Kirken.

 

Dále na festivalu uvidíte mladou krev z Litomyšle, Dirty Way, kteří posluchačům nabídnou melodický punk-rock a jisto jistě zazní i jejich letošní singl – Summer song. Doufejme tedy, že se celý fest dostane do té správé letní pohody, ke které přispěje i čtyřčlenná parta z Ledče nad Sázavou Madame Butterfly, jediná kapela s hlavní zpěvačkou, která se na festivalu představí (vyjma SKYLINE). Tato zástupkyně křehkého pohlaví jistě všechny přesvědčí, že i ženy za mikrofonem umí! O něco početnější parta VSPH má ve své hudbě prvky funku, stala se také absolutním vítězem Radegast Líhně 2012, i to svědčí o kvalitní hudbě, kterou na Houkání jistě uslyšíte.

 

Festival Houkání si pro letošní ročník poprvé připravil druhou stage, kde Vás bude bavit půltuctu skvělých Dj’s (KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY, JAMMIN LAMBSBREAD, VJ PIRÁTEK). To ovšem nejsou jediné novinky, které si pro Vás pořadatelé připravili. V areálu bude možnost Wi-Fi připojení, budou zajišťěny svozy z blízkého okolí a už samozřejmostí je stanové městečko ZDARMA!

 

Lístky je možné zakoupit v předprodeji za 200 Kč, a to prvních 200 kusů! Dále můžete vstupenky pořídit v kamenných obchodech uvedených na www.houkani.cz nebo objednávat na emailu festivalhoukani@seznam.cz, vstupenky Vám tak dorazí až domů, do poštovní schránky.

 

Více informací na www.houkani.cz.

 

Skyline vás zvou na Houkání:

httpv://www.youtube.com/watch?v=HvdwjaatHI4

 

INTERPRETI:

Skyline, O5&Radeček, Jaksi Taksi, First Class Ticket (DE), Civilní Obrana, Šatlava, Madame Butterfly, VSPH, Dirty way

 

KRATAX, SNOOKEY, UMPA:LUMP, HELLRAISER, FRIT.OIL, SPEEDY, JAMMIN LAMBSBREAD, VJ PIRÁTEK

 

TERMÍN:

18.8.2012 od 12:00

 

ZA PODPORY:

Radio Hey!, Radio Kiss Delta, i-KLIK.cz, Obec Vrdy, Hypostav CS, Tlapnet, MK Service, Wecko, Monster, TEP, Dako a.s., Hortis, All TV, Rychtář, Černá Hora, Mafitel, Rockmag, Studentpoint, XBand.cz