Festival Okoř po třinácté! Tentokrát s kapelou Kryštof, Nightwork nebo Tomášem Klusem!
17.8.2013
14.00
14.00

foto: archiv_festivalu Okoř

 

Srpnový Festival Okoř se letos bude konat už po třinácté. Na všechny jeho příznivce, ale i nové návštěvníky, čeká skvělý program.

 

V sobotu 17. srpna v malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř vystoupí Miro Žbirka, skupina Kryštof, Tomáš Klus, Nightwork, Ondřej Brzobohatý, Xindl X, Eddie Stoilow, Vypsaná fixa, Doctor P.P. a Anna Veselovská.

 

Nejen na hudbu se však mohou těšit všichni příchozí. V areálu bude připravena zábava a aktivity pro rodiny s dětmi, pestrá paleta občerstvení a nápojů. V provozu bude i stanové městečko a tradičně se počítá s kyvadlovou dopravou z Prahy a z Kladna.

Těšíme se na vás opět po roce, na místě tradičního a každoročního setkávání pro většinu návštěvníků, na srpnovém Festivalu Okoř.

 

Vstupenky budou v předprodeji od 1. června v předprodejní síti Ticketportal. Na základě zkušeností z minulých let doporučujeme včasnou koupi. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

 

Ceny vstupenek:

v předprodeji 400,- Kč

na místě v den konání festivalu od 13 hod 450,- Kč

Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

 

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor.