Už jen několik týdnů zbývá do 12. ročníku Festivalu Okoř!
18.8.2012
10.00
10.00

Už jen pár týdnů zbývá do začátku oblíbeného Festivalu Okoř. V sobotu 18. srpna se otevřou brány festivalu přesně v poledne. Samotný program začne v 14:00 a až do samotného konce (cca 01:15) ho mluveným slovem provede Tereza Tobiášová.

 

Všichni účinkující už „ladí formu“, aby se předvedli v nejlepší kondici. Tomáš Klus kupříkladu dvakrát týdně plave a běhá, kapela MIG 21 zase přemýšlí o choreografii. Virtuálně můžete areál festivalu navštívit už nyní na jeho webových stránkách www.festivalokor.cz. Na nich můžete také hlasovat i pro své tři nejoblíbenější interprety – na prvním místě je Tomáš Klus a na záda mu dýchají Nightwork. Pokud chcete zamíchat pořadím, hlasujte!

 

Jako každý rok bude zavedena kyvadlová doprava z pražského Vítězného náměstí a z Kladna na Okoř a zpět. Pro ty, kteří si budou chtít užít romantické louky pod zříceninou hradu Okoř až do ranního rozbřesku, bude připraveno stanové městečko.

 

Program bude následující:

14:00 MANDRAGE

14:55 HORKÝŽE SLÍŽE

16:05 AIRFARE

17:05 MARTA KUBIŠOVÁ

18:05 MICHAL HRŮZA

19:00 TOMÁŠ KLUS

20:15 ANNA K

21:35 MIG 21

23:00 NIGHTWORK

00:20 DAVID KOLLER & BAND

01.30 závěrčná show

 

Srpnový Festival Okoř je jedním z nejlepších a nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Důvody jsou zřejmé – dobře volený hudební program a péče o všechny návštěvníky – od malých po velké. Předprodej vstupenek v síti Ticketportal odstartoval prvního června a je organizátory vřele doporučován. Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a i když je určitý počet vstupenek vyhrazen pro prodej přímo na místě, obrovský zájem pokrýt nestačí. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

 

Ceny vstupenek:

v předprodeji 400,- Kč

na místě v den konání festivalu od 13 hod 450,- Kč

Děti do 12 let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

 

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor.