DYMYTRY přivezli do Příbrami kromě naděje i skvělý hudební nářez!

Na své druhé zastávce S nadějí Tour 2019 poctila kapela Dymytry příbramskou sportovní halu. A tryskala z nich nejen naděje, ale i pořádné psycho-core-metalové řádění.

 

Jako podporu pro večer plný muziky si Dymytry přivezli dvě kapely, na společné stagi se s nimi ukázala Černá a Cocotte Minute. Zatímco tu druhou netřeba dlouze představovat, tu první jsem slyšel poprvé. A ani strýček Google si s ní moc neporadil. Takže veškeré informace jsem nasával přímo z první řady. Kapela má v sobě budoucnost, je plná mladých, ambiciózních lidí a určitě o sobě ještě dají vědět.

 

 

Cocotte Minute nejsou na scéně žádnými nováčky a proto nadšení publika rostlo úměrně s pokračováním večera. Vystoupil nejen indián, ale v hlavní roli se objevil i světelný řetěz, natahovaný doprostřed mezi lidi. Fanoušci se dočkali všech songů, pro které si přišli a tak, když se rozeznělo intro Dymytry, všichni už byli správně naladěni na hlavní hřeb sobotní noci.

 

 

DYMYTRY do toho šlápli naplno hned od prvního taktu. A po celou dobu s nimi úspěšně držela krok celá hala, včetně malých dětí, které z první řady sborově zpívaly téměř všechny texty. Byly po zásluze odměněny dárky od kapely, kterých bylo opravdu požehnaně, včetně soudku piva pro nejlepšího zpěváka (né dětského).

 

Při sólu na bicí to vřelo opravdu na max a Mildor zase znova dokázal, že patří mezi bubenickou špičku u nás. Klobouček před ním. Dalším příjemným překvápkem byl čistě akustický výstup na samotném závěru.

 

 

Celý večer splnil naplno moje očekávání a skvěle jsem i ho užil i s foťákem v ruce, na což moc zvyklý nejsem. Rozhodně doporučuji navštívit jednu z nemála dalších zastávek S nadějí Tour 2019, kam Dymytry míří.