Katie Kei po účasti v pěvecké soutěži vydává nový videoklip k singlu Stop

Zpěvačka Katie Kei, vlastním jménem Kateřina Kolčavová, kterou měli diváci možnost vidět a slyšet ve třetím díle pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko už vydává svůj druhý videoklip k nové písni s názvem Stop. To, že v soutěži nepostoupila, jí nezastavilo. Ba naopak. Na svém kontě má nyní další singl, kterým potěšila své skalní fanoušky. Ten má sloužit jako povzbuzení pro všechny lidi, kteří zažili nebo zažívají šikanu a jakýmkoli způsobem proti ní bojují.

 

Klip k písničce Stop se natáčel v proti-atomovém krytu mezi betonovými zdmi. „Byl to skvělý zážitek, i když jsem velkou většinu dne strávila zabalená v županu, jelikož byl v bunkru celkem chlad,“ popisuje natáčení klipu mladá zpěvačka a dodává: „Myslím si, že píseň Stop opravdu dostala klip, který si svou melodií a textem zaslouží. Podtrhuje to její atmosféru. Při natáčení jsem si byla více jistá a expresivní oproti předchozí písni Burn it down.“

„Text písně vznikl za účelem povzbudit a dodat sílu lidem, kteří nějakým způsobem se šikanou bojují nebo se s ní v nějaké formě setkali. Šikana je v dnešní době stále aktuálním tématem,“ říká Katie Kei, která během školních let byla svědkem šikany a sama se s ní, i když s velice lehkou verbální formou, setkala.

 

Katie Kei je teprve devatenáctiletá zpěvačka z Brna s nezaměnitelným hlasem. Katie se již od útlého věku věnuje herectví a zpěvu. Jako zpěvačku jste ji měli možnosti vidět už v mnoha českých muzikálech, kde si zahrála po boku známých hudebních hvězd. Sólovému zpěvu a vlastní tvorbě se věnuje po několika úspěších v pěveckých českých i zahraničních soutěžích. Díky zpěvu se podívala do USA i Ruska. V Los Angeles uspěla v hudební soutěži WCOPA.