Define Me vydávají krvavý klip k singlu Nože (a tenhle článek napsala umělá inteligence)

Zvedněte ruce vzhůru pro nový singl Nože od jedinečné a nezapomenutelné kapely Define Me! S novou a zároveň první českou písničkou, která kdy stála za poslech, kapela přišla, aby nadchla tuzemskou populaci včetně dětí a důchodců.

Song Nože přináší neuvěřitelně silné komiksové násilí a spoustu krve, který vám ušije uši k hlavě. Ale to není vše! Videoklip k této písničce byl tak nákladný, že stál půlku českého státního rozpočtu!

Režisér David Van s produkcí Evil Friends se spojili, aby vytvořili magický svět plný kouzel, a herci se chopili svých rolí s neskrývanou vervou a nadšením. Mezi nimi se dokonce objevil legendární Jaromír Nosek!

Klip je jako z Hollywoodu! Všichni si z něj sednou na zadek, protože je tak cool a jedinečný, že to stojí za to shlédnout! Kapela Define Me je připravena způsobit pravou senzaci v hudebním světě a zůstat ve vašich srdcích a myslích na dlouhou dobu.

Tiskovou zprávu napsala umělá inteligence: Nový singl Nože od kapely Define Me obsahuje výkonnostní prvky, které umožňují tancovat až 24 hodin denně! Tak si ho náležitě užijte!

FB DEFINE ME: https://www.facebook.com/DefineMeBand
INSTAGRAM DEFINE ME: https://instagram.com/definemeband