Kapela Define Me představuje novou desku Cobalt Blue

Pražská čtyřčlenná formace Define Me představila nové album a vyrazila na podzimní turné. Deska nese název Cobalt Blue, natáčela se v Anglii a má světový sound. O ten se zasloužil anglický producent a zakladatel kultovních SikTh, Dan Weller. Nahrávalo se v lincolnshirském studiu Chapel, kde vzniklo mnoho legendárních nahrávek. Dan Weller má za sebou spolupráci s kapelami jako jsou Enter Shikari, Young Guns, Bury Tomorrow či Dream State.

 

Kapela Define Me vznikla v roce 2015, dala o sobě vědět klipovým singlem Let’s Burn Down The Sky. V roce 2017 vypustila do světa videoklip ke skladbě Identity, ten symbolizoval proměnu ve směřování kapely stejně jako změnu ve složení kapely. Následně již byla zahájena spolupráce s Danem Wellerem. První klipový singl k nové desce Wake Up Honey kapela představila na konci loňského roku. Druhé video již doprovázelo vydání alba, mělo premiéru 2. října a je ke skladbě Skyscrapers.

Define Me mají za sebou několik zahraničních koncertů, vystoupili v Holandsku, Belgii a Něměcku. Nyní se už těší na české publikum. Ve čtvrtek 17. října zahrají v pražském Rock Café, kde vystoupí spolu s Lili Vilit a Pearly Seconds. Další koncerty se uskuteční v Kolíně(18.10.), Plzni(19.10.) a Českých Budějovicích(24.10.).