NOVÁ PRAŽSKÁ KAPELA DEFINE ME VYPOUŠTÍ SVŮJ PRVNÍ SINGL!

Define Me, pražská modern rocková kapela, vydává svůj první singl ‘Let’s Burn Down The Sky‘, ke kterému také vypouští videoklip.

 

Moderní živost pilotní skladby ‘Let’s Burn Down The Sky‘ je vlastní i projevu frontmana Ondřeje – ten svým syrovým zpěvem dodává hudbě maskulinní energii, která ve dnešní hudbě často chybí. Skladbu produkoval a míchal známý dánský producent Chris Kreutzfeldt, jinak také baskytarista v Čechách populární hardcorové smečky Scarred By Beauty, která např. v roce 2012 rozbouřila hlavní stage festivalu Rock For People.

 

Define Me se jeho oslovením podařilo smíchat žánrově tvrdší vlivy s mladým, mainstreamovým soundem. Jak kapela dodává: ,,Jako jednotlivci jsme všichni mnoho let fungovali v různých hudebních formacích, teď se nám však podařilo sestavit kapelu s muzikanty, kteří cítí hudbu stejně a proto máme chuť pracovat naplno a dávat do toho vše!,,
Brzy po prvním singlu a klipu se můžete těšit i na další songy z EP, které se kapela chystá vypustit. Rozhodně stojí za to tuhle formaci sledovat!

 

FB:  ZDE