Ben Cristovao má za sebou povedené léto, na podzim chystá křty alba Made In Czechoslovakia v Plzni, Brně a Praze!
2.10.2014
20.00
27.10.2014
20.00
6.11.2014
20.00

zdroj: archiv interpreta

Ben Cristovao si užil léto na festivalech, zabodoval se singlem Sweet Chilli v rádiích a nyní se opět vrací zpátky do klubů. Jarní část koncertů k nové desce Made In Czechoslovakia bude nyní pokračovat trojicí křtících koncertů v Plzni (2.10.), Brně (27.10.) a Praze (6.11.).

Ben Cristovao vydal letos v březnu třetí řadovou desku Made In Czechoslovakia. První část koncertů, kdy si mohli fanoušci užít nové songy živě, přišla už na jaře. Ty byly mimořádně vyvedené, některé zastávky pak dokonce vyprodané (například v Kolíně přes 1000 platících). V létě Ben vystoupil na čtyřech zastávkách putovního festivalu Hrady.CZ, přestože si stále připadá na open airech trochu jako nováček, o to víc nadšený pak byl ze skvělého přivítání ze strany návštěvníků.

Letní singl Sweet Chilli, který Ben z nové desky vybral pro rádia, skvěle zafungoval a v současné době jej můžeme slyšet na vlnách Evropy 2, Kiss rádií, Fajn radia, rádia Spin a několika dalších. Na Evropě 2 navíc již dvakrát po sobě zvítězil v jejich Music Chart. Videoklip k singlu bude mít už brzy milion zhlédnutí na YouTube.

S podzimem přichází na řadu křtící koncerty v pražském klubu Roxy, brněnské Flédě a plzeňském klubu Buena Vista. Pro ty Ben Cristovao připravuje speciální vystoupení plné hostů, jejiž jména budou teprve zveřejněna. Je však jasné, že na koncertech nebude chybět DJ Abdu a tanečníci Fugi & Kenny. V plánu je také parádní vizuální show, podpořená light designérem i VJingem.

Na každou ze zastávek turné Ben Cristovao také natočil speciální videopozvánku. Kvůli té pražské dokonce neváhal podniknout spanilou jízdu tunelem Blanka.

Praha videopozvánka na YT: