Ben Cristovao má před sebou podzim plný premiér a nominaci na cenu MTV!

foto: archiv_Ben Christovao

 

Ben Cristovao se nezastaví před ničím a dalo by se napsat, že každá umělecká profese je pro něj výzva! Na podzim si vyzkouší DJing na party, doprovodí profesionální modelky na módní show, otextoval pilotní singl kolegy a dokonce usedl na režisérské křeslo u videoklipu!

 

Jako předčasný dárek za své úsilí dostal nominaci na Cenu Best Czech & Slovak act MTV EMAs 2012.

 

„Nominace na tuhle cenu si opravdu hodně vážím, je to pro mne znamení toho, že hudba a videa, co s mým týmem děláme, lidi baví a že nabíráme správný směr. A pokud postoupím? ☺ mám se skvěle.“ Dodává k nominaci Ben.

 

Vypadá to, že po nabitém létu plném parties se zahraničními hvězdami, jakými jsou Pit Bull a Far East Movement, v podzimním programu rozhodně nepolevuje.

 

Koncertně má Ben před sebou premiéru nového tanečního večera 27.9. v klubu SASAZU se jménem FASHION STORY, kde se objeví mimo modelek na jednom podiu s Rytmusem, se kterým ho spojuje obliba v nový trendech a oba dva jsou reprezentanti nejpočetnějších facebookových skupin z dané země. Ta Benova už atakovala hranici 193 000 lidí.

 

„Líbí se mi to spojení modelek a vystoupení, můžou na to koukat jak kluci, tak holky. Otvírání show? To je super výzva pro každého!“ dodává k tomu Ben.

 

Následně hned 28.9. bude party v klubu Solidní jistota, který ho pozval do netradiční role DJ. Klubová noc si předsevzala zvát zajímavé hosty do netradiční role DJ s a Ben bude jedním z prvních.

 

„Sleduju mezinárodní trendy a novou hudbu a těším se, že ukážu, na co paříme, když jsem ve společnosti producentů The Glowsticks.“ shrnuje talentovaný entertainer.

 

Ben nezapomíná i na své fanoušky, kteří se těší na nový materiál. Připravované dva singly Bomby a Úžasná budou ukázkou, kam se ve své tvorbě posouvá. Každý ze dvou chystaných Bomby a Úžasná budou ukázkou, kam se ve své tvorbě posouvá. Každý ze dvou chystaných singlů je hodně odlišný, ale fanoušky si najdou určitě oba dva. „Něco si už můžou lidi najít na webu, ale spíš si to šetřím jako překvapení, celé léto jsme trvdě pracovali a teď to budu moct vše představit, nemůžu se dočkat!„ říká Ben.

 

Ukázku singlu Bomby můžete sledovat zde: