Ben Cristovao odletěl na dovolenou do Los Angeles, holky v Čechách už mu nestačí!

zdroj: archiv interpreta

Ben Cristovao si ještě před Vánoci dopřeje dovolenou za oceánem. Právě odletěl do Los Angeles kde si užije sluníčko a krásné holky. Zároveň, stejně jako další známé osobnosti, podporuje Světový den AIDS, který připadá na 1. prosince. Také on se rozhodl na tuto závažnou problematiku více upozornit.

 

Ben Cristovao se společně s dalšími známými osobnostmi připojuje k podpoře Světového dne AIDS, který připadá každý rok na 1. prosince. Ben je stále nezadaný, zároveň ale přemýšlí hlavou a ví, že chránit se před nakažlivými chorobami je důležité. „Pohlavní choroby jsou čím dál tím větším problémem ve společnosti, a přitom jsou o nich lidé, zvláště děti, jen velmi málo informováni. Proto absolutně podporuji dny jako tento, které zvyšují povědomí o tomto problému“, vysvětluje Ben. Také proto navázal spolupráci s novou značkou kondomů Software, která začátkem příštího roku vstoupí na náš trh. „Vždycky jsem chěl propagovat používání ochrany při sexuálním styku, takže oslovení značkou Software je pro mě vzájemně prospěšným propojením.“ 

Ben Cristovao má za sebou velmi úspěšný rok, o čem svědčí nominace na Českého Slavíka – za videoklip Bomby, který má k dnešnímu dni přes 5 milionů zhlédnutí, či nominace v MTV EMA’s. Příští rok bude ve znamení jeho třetí řadové desky, která ponese název Made In Czechoslovakia.