All Time Low podruhé v Praze a opět zážitek na celý život!

Tenhle punk-rock z Baltimoru nikdy neomrzí. Kapela All Time Low svého slibu dostála a vrátila se se vší parádou a grácií. Klub Roxy zažil vystoupení, které nebylo jen odehrát svůj setlist a jít. Tak živý koncert doplněn o průpovídky mezi Alexem a Jackem, excelentní komunikací s fanoušky či návalem energie ze všech stran jsem zažila opravdu po dlouhé době.

 

Na 26.2. 2014 se těšil každý, kdo poslouchá nějaký ten pátek tuhle baltimorskou bandu. Už od rána stál před klubem černý tourbus obklopen značným houfem fanynek čekajících na nějaký pohyb svých oblíbenců. S jistotou můžu říct, že děvčata určitě zaplnila první řadu, aby mohla být co nejvíce nablízku svým idolům.

 

Kolem půl 8 celou senzaci odstartovali britští rockeři Blitz Kids. Příjemné překvapení večera za mne! Již při prvních tónech si je dav pod pódiem oblíbil natolik, že kapelu povzbuzoval bujarým vykřikováním a potleskem. O to víc, když zazněly pecky „Sometimes“, „On My Own“, „Never Die“ či „Run for Cover“. Uhrančivý pohled a hlas zpěváka v hlavě utkví na pěkně dlouho. Snad se tu brzo ukáží a předvedou to, co v Roxy☺.

 

Nadešla rychlá přestavba scény, na kterou ladným krokem vkročila sestava v podobě zpěváka Alexe Gaskartha, kytaristy Jacka Barakata spolu s basákem Zackem Merrickem a bubeníkem Rianem Dawsonem. A párty mohla začít pěkně z ostra! S písní „Do You Want Me (Dead)?“ zahájili večer plný radosti, emocí, zážitků a neuvěřitelné atmosféry. Se skupinou zpívala jak tučná základna publika, tak i ochozy. Za jejich neuvěřitelnou show byli odměněni spodním prádlem, které létalo ze všech stran a Jack si to náramně užíval. Krom toho stíhal koketovat se slečnami v prvních řadách a jeho taneční kreace by zasloužily metál.

 

Došlo na největší hity jako „Stella“, „Break Your Little Heart“, „Lost in stereo“, „Remembering Sunday“, „Somewhere in Neverland“ a další. Také nesmím zapomenout na přídavky, jimiž byly „A love Like War a Dear Maria count me in“. Přes hodinu hraní ze sebe dali na stagi všechno a my si toho nesmírně vážíme. Budeme se těšit na další návštěvu, pánové☺!

 

Fotogalerie…