Na slovo s Just For Being aneb speciál k Žižkovské noci 2014!

foto: archiv_Just For Being

 

Už 15. března se uskuteční třetí ročník unikátního multižánrového festivalu Žižkovská noc. My na tomto největším zimním festivalu samozřejmě nebudeme chybět a v rámci mediální podpory této akce vám přineseme hned několik speciálních rozhovorů!

 

Jako první jsme vyzpovídali pražskou punk-rockovou kapelu Just For Being. Ti v loňském roce například vydali EP Mistake In The Rules a vyrazili na dvě zahraniční tour – nejprve po západní a následně po východní Evropě. Momentálně nahrávají své druhé EP a v létě se mimo jiné představí na 10. ročníku legendárního festivalu Mighty Sounds. Na Žižkovské noci se Just For Being představí v Hospodě Nad Viktorkou od 21:00. Nyní už ale pojďme na to!

 

Ahoj kluci, letos se poprvé představíte na Žižkovské noci. Jak se těšíte?

Těšíme se moc, myslíme, že v tomhle období je to jedna z nejlepších akcí, který se v Praze konaj. Takže jsme rádi, že se jí můžeme zúčastnit.

 

Na Žižkovské noci vystoupí na 150 kapel a Djs, chystáte se na některé podívat? A doporučili byste návštěvníkům nějakou další skupinu?

Rádi bychom, ale uvidíme, jak budeme stíhat vzhledem k našemu koncertu. Ale pokud čas dovolí, tak bychom určitě šli na kámoše ze Skywalker, Vladimíra 518, From Our Hands nebo třeba Prague Conspiracy.

 

Momentálně nahráváte nové EP, následovníka loňského Mistake In The Rules. Jak to s ním vypadá?

Momentálně to vypadá tak, že právě teď dohráváme kytary a už nám budou chybět „jen“ zpěvy. Tradičně máme časovej skluz, ale nic strašnýho. Na EP bude 5 songů a doufáme, že venku by to mohlo být snad někdy v dubnu.

 

A máme tu závěr – nyní můžete nalákat fanoušky na své vystoupení v Hospodě Nad Viktorkou!

Cože? My hrajeme v hospodě?? SUPER!

 

Odkazy:

Bandzone

FB stránky