Lenny – držitelka 5 Andělů – slaví další milník v hudební kariéře!

Talentová písničkářka a skladatelka Lenny, jež zcela ovládla letošní vyhlášení Hudebních cen Anděl, slaví další krok v kariéře na západoevropském hudebním trhu. Po převzetí sošek Jaroslava Róny od Akademie populární hudby, která ji ocenila v kategoriích album roku (Hearts), skladba roku (Hell.o) a zpěvačka roku a videoklip roku (Hell.o) a úspěchu i v kategorii Rock & Pop v Žánrových cenách Anděl, podepsala Lenny globální smlouvu s německým Universal Music, které ji bude zastupovat pro zahraniční aktivity. Vedle toho Lenny stále boduje v Itálii, kde tento týden vystoupila naživo na  Wind Music Awards 2017. Spolu s ní se představili např. Imagine Dragons nebo Clean Bandit.

 

„Je úžasné sledovat, co všechno může dokázat jedna jediná skladba, na které si dáte obzvlášť záležet. Do písničky Hell.o jsme společně s jejím spoluautorem Ondřejem Fiedlerem dali všechno a já mám velkou radost, že teď můžu sledovat její úspěšnou cestu nejen v Itálii,“ uvedla Lenny.

Do evropského rádiové éteru v těchto dnech vstoupí remix singlu Hell.o, na kterém spolu s Lenny spolupracovali američtí producenti a remixéři Fancy Cars. České stopa ale zůstane zachována v podobně výborného lyric videa, za kterým stojí Matyáš Vorda z kapely Mandrage.

 

„Každá země si vyžaduje tak trochu osobní přístup, takže jsme se Německu rozhodli nabídnout remix od známých Fancy Cars. Jsem tak ráda, že cesta písničky může pokračovat i tam,“ dodává úspěšná skladatelka a písničkářka.

 

Videoklip k remixu Hell.o na sebe nenechá dlouho čekat. Lenny má již za sebou natáčení se zahraniční produkcí a v nejbližích dnech jej představí i na českém trhu.