Skupina NEBE představuje nový videoklip Souřadnice!

Na začátku května odehrála skupina NEBE v Planetáriu Ostrava sérii unikátních koncertů, během kterých pokřtila své nové album Souřadnice (vyšlo 31.3. pod hlavičkou vydavatelství BrainZone).

 

Ke stejnojmenné písni teď představuje videoklip natočený právě během koncertů v tomto ojedinělém prostředí, kde se během celého vystoupení nad hlavami diváků promítaly působivé projekce. Klip Souřadnice tak přibližuje celou atmosféru večera.

„Tento projekt byl pro nás krokem do neznáma, ale strašně jsme si to užili a podle ohlasů byli nadšení i lidé, kteří na koncert přišli,“ říká zpěvák Petr Harazin a dodává: „Rozhodli jsme se, že by byla škoda to vše ještě nerozvinout a nedostat i do dalších míst. Na podzim proto pojedeme turné,  kde v našem mobilním planetáriu odehrajeme několik speciálních koncertů.“
„Je to nejen po produkční stránce trochu šílený projekt, ale ta výjimečnost zážitku, který skýtá koncert pod projekční kopulí planetária nás přesvědčil, že je to něco, co stojí za to ukázat více lidem,“ doplňuje kytarista Štěpán Petrů. 
Termíny a detaily turné kapela zveřejní na konci června.

foto: Martin Řezáč