Podpořte hudbou UNICEF společně s Tomášem Klusem, Lenny nebo We On The Moon!

 I u nás, v České republice,  muzikanti nezapomínají pomáhat tam, kde je to potřeba. Jednou z tohoto typu akcí je také Hudbou pro Unicef.

 

6. ročník této akce se uskuteční 14. června v Letním kině v Tišnově. Finanční obnos, který bude tento den vybrán, poputuje na podporu očkovacích programů UNICEF. Každým rokem se díky očkování podaří zachránit život až 3 milionům dětí. Tišnovský házenkářský klub, který tento festival pořádá, jako první sportovní klub v České republice uzavřel spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF.

 

Tento rok se můžete těšit na hvězdy velkého formátu. Headlinerem festivalu je momentálně nejoblíbenější zpěvák u nás, který před nedávnem vydal nové album nesoucí název Proměnamě, písničkář inspirovaný Karlem Krylem – Tomáš Klus.

Dalším vystupujícím je mladá zpěvačka, která se proslavila písní All My Love. Jedná se o dceru Lenky Filipové, Lenny. Chybět nebude také brněnská kapela We On The Moon, jejich hvězda stoupá strmě vzhůru. Jejich novinka Escape from Nowhere je nasazena do celoplošných rádií a kluci během jara absolvují dvě turné. Jedno s kapelou Horkýže Slíže, druhé s partou The Paranoid.

Dalšími vystupujícími budou také Petr Bende & Band, Circus Ponorka, Sly Rabbits, Monika Bagárová & RnB Band, Ha-kapela, Miss Angelika, Patrik Havelka, Alan Novotný nebo Olda Smysl.

 

 

Celým dnem vás provedou moderátoři Alan Novotný a Olda Smysl.

 

Harmonogram festivalu:

12:00  Ha – kapela

13:30  Lenny

15:00  We On The Moon

16:30  Sly Rabbits

18:00  Monika Bagárová & RnB Band

19:30  Tomáš Klus

21:30  Circus Ponorka

23:00  Petr Bende  & Band

 

Kromě hudebního programu mysleli pořadatelé i na doprovodný program pro děti. Během dne bude v areálu spousta soutěží o ceny a k dispozici bude také skákací hrad zdarma.

 

Odkazy:

FB událost

Oficiální stránky