Lenny Kravitz vystoupí v listopadu v Praze se svým novým albem Strut!
13.11.2014
9.00

foto: archiv_Lenny Kravitz

 

Tři roky uběhly od posledního alba, které Lenny vydal na pospas světu. V tomto roce k nám přijede 13. listopadu do O2 arény, aby zde představil svojí nejnovější desku s názvem Strut. Z celkového počtu 12 skladeb na desce, už druhým dnem koluje po internetu skladba The Chamber.  Světové turné odstartuje 22. října v Moskvě, pokračovat bude napříč Evropou a zasáhne dokonce i Velkou Británii.

 

Člověk, který za svou hudební kariéru prodal přes 38 miliónů alb, pobláznil kdejakou ženskou, strhnul veškerou pozornost kamkoliv vešel a svým multižánrovým spojením okouzlil i nejuznávanější kritiky. Řeč není o nikom jiném než o Leonardovi Albertovi, kterého znáte pod uměleckým jménem Lenny Kravitz. Že duše rockera ani po padesátce nekončí, potvrzuje i samotný aktér tohoto hudebního díla.

 

,,Tato nahrávka mě přivedla zpět na místo, které na hudbě tak moc miluji. Zpět k pocitům, které jsem měl, když jsem byl ještě na střední škole. Je to skutečná rock&rollová deska – je syrová, má duši a vznikla opravdu velmi rychle,“ řekl Kravitz.

 

Propustku do světa hudebního života Lennyho Kravitze je možné zakoupit na stránkách http://www.livenation.cz/event/541277/lenny-kravitz-tickets. Ceny se pohybují od 890 Kč až do 1490 Kč.