Kryštof vydávají bestofku a v září si splní svůj sen!
17.9.2017
18.00
16.9.2020
18.00

Kdo jen trochu sleduje hudební dění v naší zemi, tomu jistě neuniklo, že v září vystoupí na Strahově kapela Kryštof. A aby toho nebylo málo, svůj sen si splní hned dvakrát. Od startu předprodeje uplynulo sotva pár týdnů a koncert na sobotu 16.9.byl beznadějně vyprodaný. Proto kluci přidali ještě koncert druhý, hned následující den, aby uspokojili opravdu všechny své fanoušky.  Ať už mezi ně patříte nebo ne, kapela na sobě opravdu maká.

 

Na začátku června byl vypuštěn do světa nový klip s názvem Šňůry a to byla taková malá ochutnávka toho, co přišlo 16.června. Protože kapela slaví čtvrtstoletí svého působení na scéně, narozeninovým dárkem byla bestofka s názvem „25„, obsahující z Kryštofa to nej. Exkluzivitu k prodeji tohoto alba mají zatím prodejny jednoho mobilního operátora, ale podle reakcí z prvního prodeje Kryštof aspiruje na Zlatou desku. A Šňůry jsou zkrátka přesně to, co potřebujete pro letní pohodu. Jsou barevné, skákavé a se šťastným koncem.

 

 

Kluci z kapely se pozorně starají i o své facebookové příznivce. Na jejich stránce se pravidelně objevují fotky z natáčení, nechávají nakouknout do svého soukromí a pokud budete mít štěstí, natrefíte na živá vysílání. Nejen z koncertů, ale třeba i z kolony dálnice, ve které se „ucpal“ Richard Krajčo. Zpříjemnil čekání nejen sobě tím, že vytáhl kytaru a Šňůry si střihl akusticky, přímo v autě u svodidel.

 

Myslím, že Strahov bude velkolepý a nezapomenutelný nejen pro Kryštofa. Pojďme jim společně pomoci splnit si sen i podruhé, určitě se odvděčí skvělou show!