Kapela Kryštof vydává v pátek 25. 8. exkluzivní 3 LP výběrovky „25“

Oslava 25. narozenin kapely Kryštof vyvrcholí 16. a 17. září velkými koncerty na Strahově. Začátkem června Kryštof vydali mimořádnou dvoudiskovou edici toho nejlepšího včetně čtyř nových songů. Nyní mezi své fanoušky posílají limitovanou edici 3 LP „25“. Vychází v omezeném počtu 1000 kusů symbolicky 25. 8. Již nyní lze předobjednávat exkluzivně na www.bontonland.cz. K dostání pak bude ještě na dvou zářijových stadionových koncertech kapely Kryštof.

 

„Jsme rádi, že jsme bestofku 25 mohli vydat nejen digitálně a klasicky na CD, ale taky na kazetách, které už si fanoušci rozebrali, ale taky na vinylu. Považujeme to spíše za raritku a věříme, že pár skalních potěšíme,” říká Richard Krajčo.

 

Jednadvacet největších hitů kapely Kryštof, mezi kterými nechybí „Lolita“„Ženy“„Srdce“„Rubikon“„Atentát“„Cesta“ nebo „Srdcebeat“doplňují i čtyři nové songy, které si kapela zaletěla natočit do Ameriky. Bestof album jsme doplnili čtyřmi novými písněmi a ty jsme se rozhodli natočit tak, jak se to dělávalo venku. S velkým týmem, který by mohl točit a točí s největšími hvězdami na světě – od producentů, asistentů, mistra zvuku, masteringmistra, protools inženýrů či nástrojových techniků. To byl náš dárek sobě k této oslavě a stál za to. Nejlepší recording naší historie,“ dodává k novým písním zpěvák Richard Krajčo. 

Songy „Šnůry“„Naviděnou“„Nesmím zapomenout“ a „Zůstaň tu se mnou“ kapela natáčela v New Yorku na přelomu března a dubna a na jejich vzniku se opětovně podílel i Yaron Fuchs, který měl pod palcem i produkci alb Srdcebeat a Inzerát. Jak naznačují první reakce na aktuální singl „Šnůry“, i tentokrát jejich spolupráce dopadla na výbornou. 

 

Už za pár týdnů si budete moci Kryštof užít naživo. 16. a 17. září vystoupí na Rošického stadionu na Strahově.  První z koncertů je již měsíce beznadějně vyprodán, na ten druhý ještě pár vstupenek zbývá:  https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/krystof-na-strahove-117606