KRYŠTOF vydávají společný singl s Xindlem X!

Skupina KRYŠTOF vydala letos rozšířenou verzi alba Jeviště. Přidané bonusové CD obsahuje jednak novou píseň Střepy, která vznikla pro potřeby seriálu Znamení koně, a také řadu remixů a úprav písniček z pátého studiového alba. O nové verze se postarali například Veneer, Vec, Prago Union, BPM nebo Kubatko, ale také parta okolo Xindla X.

Populární písničkář pro Kryštof napsal text ke skladbě DigiHrách, která se objevila na Jevišti. A nyní se postaral i o nové zpracovnání této skladby. V úpravě, která zní jako nějaké vesmírné country, si Xindl společně s Richardem Krajčem dokonce zazpíval. Z písničky je logicky další singl, vždyť zajímavé spojení a hitový potenciál skladbu pro roli písně pro rádia doslava předurčují.

Kryštof ani po veleúspěšném kino-turné KRYŠTOFF/ON koncertně nezahálejí. Už v červnu zahrají na několika festivalech (o víkendu například na Okoři), dalších akcí se pochopitelně účastní i v letních měsících (Panenský Týnec, České Hrady apod.). Více informací najdete na internetových stránkách skupiny, případně Facebooku.