Soužež o 2x 2 vstupenky na VOTVÍRÁK! (UKONČENO)

Už jen pár týdnů nás dělí od oficiálního startu festivalové sezóny. Letos již po patnácté otevře své brány na letišti v Milovicích festival Votvírák.

Jelikož se jedná o kulaté výročí, pořadatelé si připravili pro své návštěvníky nejen slušnou nálož hudebních vystoupení, ale také zbrusu novou taneční stage, dárek v podobě piva zdarma nebo platby formou cashless.


Připravili jsme pro vás soutěž o 2x 2 vstupenky. A můžete se tak těšit na
potvrzené kapely, jež přijedou na votvírákovské patnáctiny, jsou to LUCIE, Chinaski, Pokáč, Wohnout, Vypsaná fixa, Žlutej pes či Sto zvířat, nesmí chybět ani stálice Jaroslav Uhlíř, mezi nováčky na votvírákovském pódiu patří Michal Prokop & Framus Five nebo Děda Mládek Illegal Band. Na Hip Hop Stage se vedle jiných vystřídají hvězdy svého žánru, jako jsou Gleb, Smack, 58G, Refew, Michajlov, Rest, Paulie Garand a mnoho dalších.

Soutěžní otázka:
V kolik hodin a který den otvírá stanové městečko festivalu Votvírák 2023?

Správnou odpověď posílejte na e-mail soutez@i-klik.cz do 12.6.2023 8:00h, předmět: Soutěž – VOTVÍRÁK
nápověda (https://www.votvirak.cz/info-balicek/)

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!
Správná odpověď: 15.6.2023 v 18.00 

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, budou všichni výherci kontaktováni emailem a poté jejich soukromá data smazány. Výherce na webu nezveřejňujeme, děkujeme za pochopení…