Soutěž o 3×2 vstupenky na festival Votvírák 2011! (UKONČENO)

Votvírák – Otevření festivalové sezóny! Kdo by tento festival neznal? Festival konající se na letišti v Milovicích letos oslaví své páté narozeniny! Na svou oslavu si přizval spoustu českých a slovenských kapel různých žánrů. Dvě stage budou patřit kapelám jako WOHNOUTMIG 21, STO ZVÍŘAT, UDG, CHINASKI, NO NAME, VISACÍ ZÁMEK, TOTÁLNÍ NASAZENÍ a dalším… Jako každoročně na festivalu vyroste i HIP HOP stage, kde se přestaví například MOJA REČ, INDY, RYTMUS, PIO SQUAD, PSH nebo DJ WICH & NIRONIC.


Chtěli byste se na festival Votvírák dostat „zadáčo“? Máme pro vás připravenou soutěž, kde můžete vyhrát 3x 2 vstupenky na tento svátek české a slovenské hudby!!!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Kdo hostuje kapele WOHNOUT na desce Karton veverek? (alespoň dvě osoby)

Odpovědi posílejte do 22.května na i-klik@seznam.cz; předmět: Soutěž – Votvírák. Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno a adresu, kam má být výhra zaslána!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!!

SPRÁVNÁ ODPOVĚD: Oleg Homola, Jana Lota nebo Vašek Bláha

VÝHERCI

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…

 

 

Odpovědí přišlo požehnaně… Výhercům gratulujeme a přejeme, aby byl  pro ně festival JamRock  “tři dny života navíc“! Ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích…

Chcete vědět více o festivalu Votvírák? Čtěte zde!

Oficiální stránky festivalu: www.votvirak.cz